-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електром'ясорубки; Плити настільні електричні; Блендери; Міксери; Тостери- ID: UA-2026-09-01-003673-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250550
військова частина А0528 ЄДРПОУ: 24972860ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання периферійного обладнання- ID: UA-2026-09-01-003696-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250549
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33329399ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання папок- ID: UA-2026-09-01-003694-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250548
Відділ соціального захисту Ємільчинської селищної ради ЄДРПОУ: 44100441ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
38310000-1 Високоточні терези Ваги (Західне ТУОМ)- ID: UA-2026-09-01-003693-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250547
ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 — 72410000-7 «Послуги провайдерів»- ID: UA-2026-09-01-003677-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250545
Костянтинівська сільська військова адміністрація Мелітопольського району Запорізької області ЄДРПОУ: 45151675ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох морожений- ID: UA-2026-09-01-003680-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250544
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372710ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матері...×-
ДК 021:2015 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-09-01-003678-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250543
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліхтарі світлодіодні VERON 15w, згідно коду ДК 021:2015 31520000-7 - Світильники та освітл...×-
Ліхтарі світлодіодні VERON 15w, згідно коду ДК 021:2015 31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура
- ID: UA-2026-09-01-003690-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250542
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прожектори- ID: UA-2026-09-01-003685-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250541
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування, перезарядка картриджів- ID: UA-2026-09-01-003688-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250540
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підвіконня- ID: UA-2026-09-01-003681-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250538
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико - санітарної допомоги № 1 Дарницького району м. Києва" ЄДРПОУ: 30300749ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно- консультаційні послуги- ID: UA-2026-09-01-003679-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250536
Крупецька сільська рада ЄДРПОУ: 04405030ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольним...×-
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
- ID: UA-2026-09-01-003684-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250535
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-01-003676-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250534
КП "Сокільничанка" ЄДРПОУ: 35665078ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-01-003671-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250531
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 01993150ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -