-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233603
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів та супутні товари- ID: UA-2026-08-31-000345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233602
Військова частина А4123 ЄДРПОУ: 26632654ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги дезінфекції та дезінсекції методом сухого чищення (обробка подушок, матраців та ко...×-
Послуги дезінфекції та дезінсекції методом сухого чищення (обробка подушок, матраців та ковдр)
- ID: UA-2026-08-31-000360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233600
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "СОНЕЧКО" ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 39633008ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Загальні консультації та надання допомоги в підготовці юридичних документів- ID: UA-2026-08-31-000357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233599
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 79140000-7 Послуги з юридичної консультації та правового інформуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
обслуговування оргтехніки- ID: UA-2026-08-31-000358-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233598
Дубенський ліцей №3 Дубенської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 25314998ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцької гімназії № 16- ID: UA-2026-08-31-000359-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233597
Комунальний заклад загальної середньої освіти"Луцька гімназія №16 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 26276585ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверний блок- ID: UA-2026-08-31-000356-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233596
Рахівська міська рада ЄДРПОУ: 04053878ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний контроль транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-000354-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233595
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЛАКЛІЙСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО" БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42877232ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних- ID: UA-2026-08-31-000133-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233593
Військова частина А5069 ЄДРПОУ: 26642807ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерний комплекс- ID: UA-2026-08-31-000344-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233591
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фоторамки- ID: UA-2026-08-31-000347-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233588
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне марки ДГ(13-100)- ID: UA-2026-08-31-000343-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233587
УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562935ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пресс-волл 3,00*2,80 м- ID: UA-2026-08-31-000348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233585
ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з орга...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі): ЛОТ 5 - Послуги з організації гарячого харчування учнів у Луквицькій гімназії «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
- ID: UA-2026-08-31-000351-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233584
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рукомийник підлоговий з нержавіючої сталі- ID: UA-2026-08-31-000338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233580
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-