-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-004841-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293598
Державний навчальний заклад "Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 00452713ДК 021:2015: 15800000-6 Продукти харчування різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
квіти (ДК 021:2015 03121200-7 квіти різані)- ID: UA-2026-09-04-004831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293596
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44086967ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації культурно-мистецького заходу «Сокальська кераміка – жива традиція» з...×-
Послуги з організації культурно-мистецького заходу «Сокальська кераміка – жива традиція» згідно з Програмою культурно-мистецьких заходів Шептицької міської територіальної громади на 2026 рік
- ID: UA-2026-09-04-004844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293595
Відділ культури Шептицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 02229215ДК 021:2015: 92331100-1 Послуги ярмарокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-004834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293594
Щербанівський ЗДО №1 "Світлячок" ЄДРПОУ: 26232898ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок- ID: UA-2026-09-04-004829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293587
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської...×-
Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської районної адміністрації Одеської міської ради)
- ID: UA-2026-09-04-004813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293585
ПЕРЕСИПСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26303235ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-04-004817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293580
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гербіцид Чистопол- ID: UA-2026-09-04-004812-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293579
ДК 021:2015: 24453000-4 ГербіцидиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метрологічні послуги (повірка засобів вимірювальної техніки)- ID: UA-2026-09-04-004822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293577
ДП 38 відділ інженерно-технічних частин ЄДРПОУ: 33127487ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Атестація робочих місць- ID: UA-2026-09-04-004819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293575
Нижнівський ліцей Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 43426270ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійного очищення каналізаційних мереж та колодязів в Гуртожитку № 4 Університ...×-
Послуги з аварійного очищення каналізаційних мереж та колодязів в Гуртожитку № 4 Університету митної справи та фінансів за адресою: м. Дніпро, вул. Євгена Чикаленка, 12
- ID: UA-2026-09-04-004814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293574
УНІВЕРСИТЕТ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ ЄДРПОУ: 39568620ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний RENAULT, Фільтр салону, ASAM (вугілля), Фільтр оливи RENAULT.- ID: UA-2026-09-04-004810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293573
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ЄДРПОУ: 40408678ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту укриття в Ясногородській гімназії за адресою: вул.Київська,2,...×-
Послуги з поточного ремонту укриття в Ясногородській гімназії за адресою: вул.Київська,2, с. Ясногородка, Фастівський р-н, Київська обл.
- ID: UA-2026-09-04-004820-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293572
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні (змішувач , прокладка між бачком та унітазом )- ID: UA-2026-09-04-004816-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293571
Дніпропетровський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03490909ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Фол...×-
44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Фольга)
- ID: UA-2026-09-04-004808-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293570
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -