-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта 20,американка,труба 20,шланг для води,муфта,американка 20 1/2- ID: UA-2026-09-03-007655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281081
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації т...×-
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою)
- ID: UA-2026-09-03-007638-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281076
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (профіль алюмініє...×-
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (профіль алюмінієвий, рейка, плінтус)
- ID: UA-2026-09-03-007643-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281070
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (комплект ТО ВАЗ 2105, ремко...×-
запчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (комплект ТО ВАЗ 2105, ремкомплект гальмівної системи ВАЗ 2105, ремкомплект кузова ВАЗ 2105)
- ID: UA-2026-09-03-007642-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281067
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (папір ксероксний А4)- ID: UA-2026-09-03-007648-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281066
Великобичківська селищна рада ЄДРПОУ: 04351446ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічне обслуговування автомобілів- ID: UA-2026-09-03-007651-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281064
в/ч А4730 ЄДРПОУ: 26629586ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей монтажний прозорий рідкі цвяхи Smartech 280 мл (24910000-6 Клеї)- ID: UA-2026-09-03-007637-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281063
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Дружківської міської ради ЄДРПОУ: 37937247ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 - Фарби (Фарба "Sniezka" Еко-Плюс 10л/13.7кг; Емаль ПФ-115 біла 2,8кг...×-
44810000-1 - Фарби (Фарба "Sniezka" Еко-Плюс 10л/13.7кг; Емаль ПФ-115 біла 2,8кг Ролакс; Емаль ПФ-115 сіра 2,8кг Ролакс)
- ID: UA-2026-09-03-007639-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281060
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)" ЄДРПОУ: 14316899ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ритуальної площадки с. Крутеньке Голованівського району Кіровоградської об...×-
Поточний ремонт ритуальної площадки с. Крутеньке Голованівського району Кіровоградської обл.
- ID: UA-2026-09-03-007640-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281059
Відділ житлово- комунального господарства та благоустрою Перегонівської сільської ради Голованівської району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 45683423ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-03-007629-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281058
Іваньківська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26245495ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
механічні запасні частини- ID: UA-2026-09-03-007620-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281057
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНБУД" ЄДРПОУ: 33292736ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-03-007625-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281055
Відділ культури Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43025531ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-007621-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281054
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-03-007615-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281053
Нетішинська гімназія "Ерудит" Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 21340148ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з ремонтування та технічного обслуговування моніторів реанімаційно-хірургічних ЮМ-300, апаратів штучної вентиляції легень ЮВЕНТ-Т, ЮВЕНТ-А та кардіографів ЮКАРД-100)
- ID: UA-2026-09-03-007611-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281052
НВМКЦ "ГВКГ" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-