-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат техніки та обладнання з оператором для виконання будівельних робіт та цивільного бу...×-
Прокат техніки та обладнання з оператором для виконання будівельних робіт та цивільного будівництва
- ID: UA-2026-09-03-012540-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285912
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004841ДК 021:2015: 45500000-2 Прокат техніки та обладнання з оператором для виконання будівельних робіт та цивільного будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-012529-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285910
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки наявних вогнегасних засобів (вогнегасників)- ID: UA-2026-09-03-012541-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285909
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 55 м.Львова ЄДРПОУ: 20834374ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги визначення технічного стану техніки загального признаення в Абазівський заклад дош...×-
Послуги визначення технічного стану техніки загального признаення в Абазівський заклад дошкільної освіти "Світанок" за адресою: с. Абазівка, вул. Центральна, 6 (71620000-0))
- ID: UA-2026-09-03-012528-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285906
Департамент освіти Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 02145725ДК 021:2015: 71620000-0 Аналітичні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт, а саме: облаштування Центру ментального здоров’я в приміщенні Консультат...×-
Поточний ремонт, а саме: облаштування Центру ментального здоров’я в приміщенні Консультативно діагностичної поліклініки для дорослих, за адресою: вул. Садова, 38 в м. Ірпінь, Київської області за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-09-03-012536-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285905
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26191575ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини для відновлення автомобільної техніки спеціального призначення.- ID: UA-2026-09-03-012509-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285904
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання спеціалістів з питань здійснення публічних закупівель- ID: UA-2026-09-03-012539-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285902
Виконавчий комітет Калитянської селищної ради ЄДРПОУ: 40689106ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
серветки,туалетний папір, рушники паперові- ID: UA-2026-09-03-012521-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285901
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№23)" ЄДРПОУ: 08564297ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-03-012527-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285900
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу" ЄДРПОУ: 02544738ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканини. Матеріали для виготовлення костюмів для прем'єрної вистави "Всі мої син...- ID: UA-2026-09-03-012519-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285897
ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари для прибирання- ID: UA-2026-09-03-012524-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285896
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Лаборреактиви)- ID: UA-2026-09-03-012517-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285895
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ВОЛОДАРСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01994505ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття 240л- ID: UA-2026-09-03-012518-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285893
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби (Сітка москітна рамочна)- ID: UA-2026-09-03-012515-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285891
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з письмового перекладу з української мови на грузинську мову- ID: UA-2026-09-03-012512-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285890
Державна установа "Диканівська виправна колонія (№12)" ЄДРПОУ: 08564529ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуЗавершена -