-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Фармацевтична продукці...×-
Фармацевтична продукція - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-09-06-000782-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304455
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРОСТЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01992050ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крупи різні, мука- ID: UA-2026-09-06-000779-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304453
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло сітка- ID: UA-2026-09-06-000778-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304451
Віднівський заклад дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 23953955ДК 021:2015: 14830000-8 СкловолокноЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Баклажани сортів подовженої фо...×-
Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Баклажани сортів подовженої форми, довжиною плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см; Гарбузи продовольчі свіжі, з плоскою, овальною та округлою формою, ДСТУ 3190; Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25 см), ДСТУ 3247; Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3см, ДСТУ 3246; Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, червоні види плодів, ДСТУ 8133
- ID: UA-2026-09-06-000777-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304449
ВОВЧИНЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ЛАСТІВ'ЯТКО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41077436ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздяга...×-
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздягальні, технічного поста, санвузла та душової кімнати 15 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, адреса: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Заставна, вулиця Бажанського, 111а
- ID: UA-2026-09-06-000775-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304448
ДП 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38289513ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Файли А4- ID: UA-2026-09-06-000773-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304447
Військова частина А4745 ЄДРПОУ: 26638289ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор біметалевий Mirado/Diva DIVA/MIRADO 500/96 8 CEKL.; Кронштейн для кріплення Lion...×-
Радіатор біметалевий Mirado/Diva DIVA/MIRADO 500/96 8 CEKL.; Кронштейн для кріплення Lion алюмінієвих радіаторів 8×220 білий; Дюбель розпірний 10х100 мм 6 шт. Expert Fix (код ДК 021:2015:44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2026-09-06-000774-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304446
ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-06-000772-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304445
Комунальне некомерційне підприємство "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молочні продукти- ID: UA-2026-09-06-000771-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304444
ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пісуар настінний з комплектуючими/ Чаша Генуя з бачком та комплектуючими/ Умивальник з ком...×-
Пісуар настінний з комплектуючими/ Чаша Генуя з бачком та комплектуючими/ Умивальник з комплектуючими/ дзеркало для ванної полікарбонатне настінне 50х80
- ID: UA-2026-09-06-000770-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304443
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 4576 ЄДРПОУ: 26637373ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-09-06-000769-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304442
Відділ освіти, молоді та спорту Гайворонської міської ради ЄДРПОУ: 44057061ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-06-000768-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304441
Комунальне некомерційне підприємство "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоа...×-
ДК 021:2015 - 51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (Монтаж, налаштування та пусконалагодження системи відеоспостереження)
- ID: UA-2026-09-06-000767-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304440
ДП "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ В.О.ГРЕЧИШНИКОВА" ЄДРПОУ: 02545956ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-06-000766-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304439
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування протипожежного обладнання- ID: UA-2026-09-06-000765-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304438
ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняЗавершена -