-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос глибинний, бак гідрофор- ID: UA-2026-09-02-003311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262149
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації- ID: UA-2026-09-02-003279-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262148
ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита ОСБ - код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - "44170000-2- Плити, ли...×-
Плита ОСБ - код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - "44170000-2- Плити, листи, стрічки та фольга пов'язані з конструкційними матеріалами " .
- ID: UA-2026-09-02-003293-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262146
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРТЕПЛО" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384488ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторні батареї для квадрокоптера (DJI Mavic 3) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупіве...×-
Акумуляторні батареї для квадрокоптера (DJI Mavic 3) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 31430000-9 - Електричні акумулятори згідно зі специфікацією
- ID: UA-2026-09-02-003248-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262145
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-003250-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262143
Виконавчий комітет Любимівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41739972ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15620000-0: Крохмалі та крохмалепродукти (Крохмаль, манна крупа)- ID: UA-2026-09-02-003252-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262142
Бродівський заклад дошкільної освіти №7 Бродівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 22354164ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-02-003319-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262140
Липовецька міська рада Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 04325957ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджи (30125100-2 Картриджі з тонером)- ID: UA-2026-09-02-003270-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262139
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Кацмазів Станіславчицької терито...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Кацмазів Станіславчицької територіальної громади
- ID: UA-2026-09-02-003267-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262138
Станіславчицька сільська рада ЄДРПОУ: 04330450ДК 021:2015: 45233140-2 Дорожні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оброблені овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-02-003247-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262137
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРЕМОШНЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ " ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37179649ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
овочерізка- ID: UA-2026-09-02-003257-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262135
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242717ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класні журнали(журнали обліку академічних груп)- ID: UA-2026-09-02-003266-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262134
Відокремлений структурний підрозділ "Кам'янець-Подільський фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 00729020ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 44110000-4 Конструкційні матеріали ( жилка для тримера шестикутник, цемент,...×-
ДК 021:2015 : 44110000-4 Конструкційні матеріали ( жилка для тримера шестикутник, цемент, клей-піна)
- ID: UA-2026-09-02-003244-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262133
БЕРЕЖАНСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Господар" ЄДРПОУ: 37373043ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Реактиви: матеріал дослідження кров, вид аналізатора гематологічний автоматичний, об'...×-
Реактиви: матеріал дослідження кров, вид аналізатора гематологічний автоматичний, об'єм 2.5 мл
- ID: UA-2026-09-02-003251-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262131
Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецький центр первинної медико-санітарної допомоги Чернівецької селищної ради ЄДРПОУ: 37248104ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба PR "Композит" ДУ-32 (Туреччина), Різьба коротка сталева ДУ-32, Американка...×-
Труба PR "Композит" ДУ-32 (Туреччина), Різьба коротка сталева ДУ-32, Американка PR 32x1" ЗР, Американка PR 32x1" ВР, Американка PR 25x3/4" ВР, Труба PR "Композит" ДУ-25 (Туреччина), код ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-09-02-003262-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262130
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -