-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 (CPV): 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (...×-
Код за ДК 021-2015 (CPV): 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Меблі для облаштування пункту незламності (Крісло-шезлонг, бордовий колір)
- ID: UA-2026-09-01-011058-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257861
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач- ID: UA-2026-09-01-011062-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257859
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ ЦЕНТР" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32631821ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення рекламно-інформаційних матеріалів- ID: UA-2026-09-01-011055-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257858
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 92210000-6 Послуги радіомовленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд- ID: UA-2026-09-01-011053-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257857
Комунальна установа "Місцева пожежна охорона" Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 41834114ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%,...×-
Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
- ID: UA-2026-09-01-011052-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257856
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги для перевезення учасників навчально-тренувального збору збірної команд...×-
Транспортні послуги для перевезення учасників навчально-тренувального збору збірної команди України з пара спортивних танців серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату до міжнародних змагань з 14 вересня по 29 вересня 2026 року
- ID: UA-2026-09-01-011050-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257855
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Устянського ЗЗСО І – ІІ ст.- ID: UA-2026-09-01-011045-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257854
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи (Будівництво протирадіаційного укриття на 110...×-
45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи (Будівництво протирадіаційного укриття на 110 осіб (за межами населених пунктів Харківської області, на території УКПГ). Додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-01-011046-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257853
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки- ID: UA-2026-09-01-011047-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257852
Південно-західний апеляційний господарський суд ЄДРПОУ: 42255807ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутниковий модем- ID: UA-2026-09-01-011034-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257849
Військова частина А7032 ЄДРПОУ: 26622816ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Картопля свіжа продовольча пізня, першого класу, 2026 року збору урожаю, ДСТУ 9221- ID: UA-2026-09-01-011031-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257847
Навчальний центр імені Василя Вишиваного Національної гвардії України (військова частина 3007) ЄДРПОУ: 08803566ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба- ID: UA-2026-09-01-011043-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257846
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення випробувань і вимірювань опору ізоляції силової і освітлювальної електропроводк...×-
Проведення випробувань і вимірювань опору ізоляції силової і освітлювальної електропроводки, заземлюючих пристроїв та опору петлі фазануль електрообладнання приміщень
- ID: UA-2026-09-01-011041-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257845
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 та дизельне паливо- ID: UA-2026-09-01-011040-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257844
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 09132000-3 БензинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист г/к 20,0х2000х6000 мм- ID: UA-2026-09-01-011039-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257843
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАктивна -