-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001132-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234560
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дерево захисний засіб та фарба- ID: UA-2026-08-31-001264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234559
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Hitachi ZX 210 LC-6 (серійний н...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Hitachi ZX 210 LC-6 (серійний номер HCMDC45ZT00801276)
- ID: UA-2026-08-31-001256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234557
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001147-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234555
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:39830000-9: Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-001253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234554
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234553
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення в готелі- ID: UA-2026-08-31-001252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234552
ГО "ЗООФК"ВАКО" ЄДРПОУ: 38207509ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234551
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання додаткових робіт на об’єкті: "Нове будівництво спортивних майданчиків (унів...×-
Виконання додаткових робіт на об’єкті: "Нове будівництво спортивних майданчиків (універсальний, гімнастичний, мініфутбольний), м. Шептицький, Львівська область, військове містечко №81"
- ID: UA-2026-08-31-001249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234550
ЗАХІДНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАМОВНИКА РОБІТ ЄДРПОУ: 26630218ДК 021:2015: 45212200-8 Будівництво спортивних об’єктівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234549
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001200-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234548
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб пшеничний "Домашній" нарізний 600г- ID: UA-2026-08-31-001254-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234547
Комунальне некомерційне підприємство "ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982577ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234546
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки (кришка Н.026.226).- ID: UA-2026-08-31-001258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234544
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по копанню ями для поховання- ID: UA-2026-08-31-001255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234543
Малолюбашанська сільська рада ЄДРПОУ: 04386226ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -