-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:34310000-3 Двигуни та їх частини ( Колектор випускний ДТ-75)- ID: UA-2026-09-01-002705-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249577
Барвінківське комунальне підприємство "Благоустрій" ЄДРПОУ: 35598206ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-01-002706-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249576
КП "Сокільничанка" ЄДРПОУ: 35665078ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гофротруба ПВХ д.20/14мм з прот. 50м 320Н "КОПОС" світло-сіра (1420_K50D) світло...×-
Гофротруба ПВХ д.20/14мм з прот. 50м 320Н "КОПОС" світло-сіра (1420_K50D) світло-сіра Україна УКТЗЕД:3917 32 00 90 імпортний
- ID: UA-2026-09-01-002708-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249575
Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр" ЄДРПОУ: 40248151ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа кукурудзяна, крупа гречана, рис довгозернистий- ID: UA-2026-09-01-002702-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249574
Заклад дошкільної освіти №39 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061812ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Одноплатний комп’ютер- ID: UA-2026-09-01-002703-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249573
ЛІЦЕЙ № 141 "ОСВІТНІ РЕСУРСИ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ" ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 40011636ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Файли, папір для нотаток, папір офісний- ID: UA-2026-09-01-002699-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249571
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигун- ID: UA-2026-09-01-002691-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249566
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31639217ДК 021:2015: 31110000-0 ЕлектродвигуниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 ‘’Єдиний закупівельний словник - 45420...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 ‘’Єдиний закупівельний словник - 45420000-7: Столярні та теслярні роботи» (послуги з одинарної розпиловки)
- ID: UA-2026-09-01-002686-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249561
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з видалення відходів (побутових та інших відходів), що не є небезпечними - ДК 021:...×-
Послуги з видалення відходів (побутових та інших відходів), що не є небезпечними - ДК 021:2015 – 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
- ID: UA-2026-09-01-002685-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249560
Комунальне підприємство "Зеленгосп" Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 13889141ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-01-002695-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249559
Надвірнянська районна державна адміністрація ЄДРПОУ: 23804557ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з організації заходів активного відпочинку групі ветеранів війни та членів...×-
Надання послуг з організації заходів активного відпочинку групі ветеранів війни та членів їх сімей
- ID: UA-2026-09-01-002681-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249558
Комунальна установа "Центр соціального обслуговування" Козельщинської селищної ради ЄДРПОУ: 36719019ДК 021:2015: 79952000-2 Послуги з організації заходівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт комплекту спортивних матів - комплекту зону приземлення для акробатичної д...×-
поточний ремонт комплекту спортивних матів - комплекту зону приземлення для акробатичної доріжки
- ID: UA-2026-09-01-002687-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249556
Управління освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 02144660ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди Ук...×-
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
- ID: UA-2026-09-01-002683-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249555
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери з чорнилом для принтера EPSON- ID: UA-2026-09-01-002692-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249554
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№4)" ЄДРПОУ: 08563323ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини (автоскло автобуса Еталон А08116 Ш00040) для ремонту автомобільного транспорту...×-
Запчастини (автоскло автобуса Еталон А08116 Ш00040) для ремонту автомобільного транспорту закладів освіти Ставищенської громади, (Ставищенський ліцей №1, АІ2465РХ )
- ID: UA-2026-09-01-002684-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249553
Відділ освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області ЄДРПОУ: 44060781ДК 021:2015: 14820000-5 СклоАктивна -