-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленова продукція для пакування відходів- ID: UA-2026-09-04-008261-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296965
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Чайник електричний- ID: UA-2026-09-04-008248-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296964
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 12:35)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сифон для умивальника- ID: UA-2026-09-04-008251-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296963
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ПЦ-А М-500 25кг Кривий ріг- ID: UA-2026-09-04-008245-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296962
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно; Крупа "Артек" (0.800 кг.); Булгур; Гречка; Рис- ID: UA-2026-09-04-008246-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296961
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-008243-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296960
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри зворотного осмосу- ID: UA-2026-09-04-008244-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296959
Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 04057287ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221- ID: UA-2026-09-04-008237-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296958
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3102 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45120935ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води- ID: UA-2026-09-04-008241-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296956
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕКРОПИВНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАПІТОШКА" РАЙГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НЕМИРІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 37336609ДК 021:2015: 38421100-3 Лічильники водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні інженерні та геодезичні послуги (послуги з вигото...×-
Код ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні інженерні та геодезичні послуги (послуги з виготовлення технічної документації на земельну ділянку 1посл.)
- ID: UA-2026-09-04-008224-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296954
Миколаївська селищна рада Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 04390083ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарат ультразвукової діагностики з додатковими датчиками (код НК 024:2023 – 40761 Загальн...×-
Апарат ультразвукової діагностики з додатковими датчиками (код НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, Код НК 031:2024 Z11040104-Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо)
- ID: UA-2026-09-04-008228-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296953
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальне навчання для виконання робіт у відповідність НПАОП 0.00-1.76-15 "Правил бе...×-
Спеціальне навчання для виконання робіт у відповідність НПАОП 0.00-1.76-15 "Правил безпеки системи газопостачання" за ДК 021:2015: 80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів
- ID: UA-2026-09-04-008236-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296952
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
здоба- ID: UA-2026-09-04-008225-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296951
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилет- ID: UA-2026-09-04-008227-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296950
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мило рідке господарське, Мило рідке для рук.- ID: UA-2026-09-04-008232-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296949
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-