-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сік фруктовий- ID: UA-2026-09-05-000373-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303284
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікроавтобус пасажирський ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 1...×-
Мікроавтобус пасажирський ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
- ID: UA-2026-09-05-000372-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303283
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 ЄДРПОУ: 03351823ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дрова- ID: UA-2026-09-05-000371-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303282
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3042 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803684ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор 50кг- ID: UA-2026-09-05-000370-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303281
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сосиска в тісті; пиріжок з яблуками; пиріжок з капустою- ID: UA-2026-09-05-000369-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303280
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36773652ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кус-кус 5 кг, макаронні вироби "ТАЯ" п/п 1 кг- ID: UA-2026-09-05-000367-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303279
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папка-реєстратор AXENT DELTA (D1714-03C) А4, 75 мм, сіра (30197210-1 Теки-реєстратори) код...×-
Папка-реєстратор AXENT DELTA (D1714-03C) А4, 75 мм, сіра (30197210-1 Теки-реєстратори) код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-09-05-000368-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303278
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983134ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 06:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інверторний генератор Hyundai HHY 7050Si- ID: UA-2026-09-05-000366-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303277
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3041 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803678ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ TOYOTA HILUX- ID: UA-2026-09-05-000365-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303276
Військова частина А4820 ЄДРПОУ: 26637798ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця С0 (біле)- ID: UA-2026-09-05-000363-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303275
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001705ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння проса- ID: UA-2026-09-05-000364-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303274
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-05-000362-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303273
Радіоастрономічний інститут Національної академії наук України ЄДРПОУ: 02772020ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту спеціалізованого медичного автомобіля (FIAT DUCATO)- ID: UA-2026-09-05-000359-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303272
військова частина А2648 ЄДРПОУ: 26630394ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (філе куряче морожене, свинина вагова)- ID: UA-2026-09-05-000361-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303271
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Перець солодкий свіжий, Часник свіжий, Яблука свіжі...×-
Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Перець солодкий свіжий, Часник свіжий, Яблука свіжі, Груші свіжі, Сливи свіжі, Кріп свіжий, Петрушка молода свіжа, листкова, Апельсини свіжі
- ID: UA-2026-09-05-000360-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303270
Відділ освіти Коропської селищної ради ЄДРПОУ: 41080695ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 08:00)
-