-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор Xiaomi Monitor A22i, Комп’ютер Vinga Advanced D9707, Комплект JEDEL G18 (клавіатур...×-
Монітор Xiaomi Monitor A22i, Комп’ютер Vinga Advanced D9707, Комплект JEDEL G18 (клавіатура +миша), код CPV ДК 021:2015 30200000-1 - (Комп'ютерне обладнання та приладдя)
- ID: UA-2026-09-01-000706-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247632
ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Демонстрація фільму- ID: UA-2026-09-01-000710-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247629
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, З ПИТАНЬ РЕЛІГІЙ ТА НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 45841565ДК 021:2015: 92130000-1 Послуги з показу кінопродукціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор - код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 15830000-5 Цукор і супутня продукці...×-
цукор - код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 15830000-5 Цукор і супутня продукція
- ID: UA-2026-09-01-000704-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247627
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "АВАНГАРДІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43137973ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оренди та оформлення виставкового стенду для участі у 33-му Львівському міжнарод...×-
Послуги з оренди та оформлення виставкового стенду для участі у 33-му Львівському міжнародному BookForum "Відповідальність літератури"
- ID: UA-2026-09-01-000702-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247625
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лист сталевий гарячекатаний- ID: UA-2026-09-01-000697-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247624
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби кріплення (44530000-4 - Кріпильні деталі)- ID: UA-2026-09-01-000645-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247623
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йогурт- ID: UA-2026-09-01-000698-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247621
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТЕРНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14181206ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання кабеля та конекторів UTP- ID: UA-2026-09-01-000693-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247619
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, АР Крим та м. Севастополі (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45297659ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за будівництвом об'єкту згідно з робочим проєктом"Капітальний р...×-
Технічний нагляд за будівництвом об'єкту згідно з робочим проєктом"Капітальний ремонт вхідної групи головного входу приміщення Центральної міської бібліотеки ім.Олени Журливої за адресою:м.Сміла,вул.Незалежності,22 ДК 021:2015:71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт.
- ID: UA-2026-09-01-000695-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247618
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231471ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оновлення картриджа- ID: UA-2026-09-01-000696-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247617
КП "ТУЛЬЧИНВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 36759156ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будинку на сміттєзвалищі ТПВ за адресою: Черкаська обл., Уманс...×-
Послуги з поточного ремонту будинку на сміттєзвалищі ТПВ за адресою: Черкаська обл., Уманський р-н, Дмитрушківська ОТГ, за межами с. Собківка
- ID: UA-2026-09-01-000699-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247616
УКП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03366285ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукава- ID: UA-2026-09-01-000694-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247615
КП Комунальник ЄДРПОУ: 40505475ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Живі квіти (хризантема, троянда)- ID: UA-2026-09-01-000687-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247613
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ШИШАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40211116ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-01-000692-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247612
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автотракторної техніки- ID: UA-2026-09-01-000682-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247611
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 10:00)
-