-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Абразивні вироби» (Круг відрізний, круг відрізний, круг зачисний)- ID: UA-2026-09-04-003690-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292436
Державний навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» ЄДРПОУ: 05536969ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер-картридж, картридж (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетн...×-
Тонер-картридж, картридж (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2026-09-04-003673-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292433
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга у навчанні за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Доступ до п...×-
Послуга у навчанні за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Доступ до публічної інформації"
- ID: UA-2026-09-04-003668-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292428
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04407342ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця К...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Космонавта Поповича, 24, ремонт внутрішньобудинкових систем (теплопостачання) ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45330000-9 (Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-003671-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292426
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичної консультації та правового інформування. ДК 021-2015 (CPV) 79110000-8 -...×-
Послуги з юридичної консультації та правового інформування. ДК 021-2015 (CPV) 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
- ID: UA-2026-09-04-003676-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292425
Чечеліївський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 26504732ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квасоля консервована (ДК 021:2015 -15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі)- ID: UA-2026-09-04-003672-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292424
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа сочевиця, горох половинчастий.- ID: UA-2026-09-04-003664-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292422
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту по об'єкту: "Організація дорожнього руху в с. Руська...×-
Послуги з поточного ремонту по об'єкту: "Організація дорожнього руху в с. Руська Поляна по вул. Героїв Прикордонників (нанесення та відновлення дорожньої розмітки)"
- ID: UA-2026-09-04-003659-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292420
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410918ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-04-003663-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292419
ДП "ЕКОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТРОСТЯНЕЦЬКОМУНСЕРВІС" ЄДРПОУ: 34113653ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послу...×-
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послуга з проведення комплексної оцінки корпоративного управління Публічного акціонерного товариства «ЦЕНТРЕНЕРГО»)
- ID: UA-2026-09-04-003666-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292418
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго" ЄДРПОУ: 22927045ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами (Школа мистецтв)- ID: UA-2026-09-04-003667-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292417
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40452816ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності- ID: UA-2026-09-04-003660-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292416
Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00698259ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сидіння машиніста до тепловозів- ID: UA-2026-09-04-003641-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292412
ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення поточного ремонту господарським способом (Шпалери)- ID: UA-2026-09-04-003649-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292411
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання продукції, призначеної для відзначення, нагородження:- ID: UA-2026-09-04-003657-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292410
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Яськівської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 42007485ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -