-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги web-хостингу- ID: UA-2026-09-01-003669-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250523
Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства Міносвіти і науки України ЄДРПОУ: 05408295ДК 021:2015: 48000000-8 Пакети програмного забезпечення та інформаційні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-01-003651-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250521
Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей "Дивосвіт" Жовтоводської міської ради ЄДРПОУ: 26240380ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-003655-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250519
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" ЄДРПОУ: 05398504ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послу...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послуг адвоката за надання безоплатної вторинної правничої допомоги згідно доручень)
- ID: UA-2026-09-01-003656-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250518
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання ритуальних послуг- ID: UA-2026-09-01-003659-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250515
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Виготовлення типової проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Нове будівництво опорн...×-
Виготовлення типової проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Нове будівництво опорного пункту в *** обл.»
- ID: UA-2026-09-01-003619-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250513
Військова частина Т0320 ЄДРПОУ: 33125935ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
(ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів) Послуги з аварійного ремонту для автомобілів Hyundai
- ID: UA-2026-09-01-003641-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250507
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02005585ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний- ID: UA-2026-09-01-003644-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250506
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №4 "ОБРІЙ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31678827ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічні запасні частини в асортименті- ID: UA-2026-09-01-003637-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250503
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-09-01-003635-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250502
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-003638-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250501
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-09-01-003649-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250500
Військова частина А4804 ЄДРПОУ: 26624614ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюль- ID: UA-2026-09-01-003624-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250498
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Мийка, сифон)- ID: UA-2026-09-01-003626-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250495
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987913ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверт поштові немарковані С6 114х162 мм з підказом 50 шт.- ID: UA-2026-09-01-003632-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250494
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08564179ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -