-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Малярна клейка стрічка- ID: UA-2026-09-04-002849-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291610
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-002832-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291606
Новоселівський ліцей Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області ЄДРПОУ: 25814494ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція- ID: UA-2026-09-04-002848-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291602
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 03568362ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-09-04-002834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291601
Рівненський міський центр комплексної реабілітації "Крок" ЄДРПОУ: 22561130ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори опалення та їх опалення- ID: UA-2026-09-04-002833-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291599
ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (талони)- ID: UA-2026-09-04-002822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291597
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ" ЄДРПОУ: 20933314ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-04-002831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291596
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-002824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291594
ВОЛОДИМИРСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ АГАТАНГЕЛА КРИМСЬКОГО ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02125941ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кукурудза цукрова зерно свіжоморожена, горох зелений свіжоморожений, капуста цвітна свіжом...×-
Кукурудза цукрова зерно свіжоморожена, горох зелений свіжоморожений, капуста цвітна свіжоморежена
- ID: UA-2026-09-04-002825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291592
Хмельницький заклад дошкільної освіти №40 «Сонечко» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26572521ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-002821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291591
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр ЄДРПОУ: 04590984ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга із збору та обробки відомостей, створення, збирання, одержання, зберігання інформа...×-
Послуга із збору та обробки відомостей, створення, збирання, одержання, зберігання інформаційної продукції, щодо права власності на об’єкт нерухомого майна за адресою: Полтавський район, Полтавська територіальна громада, м. Полтава, пров. Ротача Петра, 11, кв.11
- ID: UA-2026-09-04-002820-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291589
Управління майном комунальної власності міста ЄДРПОУ: 13967034ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісне обслуговування цифрового тахографа АІ 0164 РТ відповідно до коду CPV за ДК 021:20...×-
Сервісне обслуговування цифрового тахографа АІ 0164 РТ відповідно до коду CPV за ДК 021:2015 - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-04-002819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291588
ІЛЛІНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ІЛЛІНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26235054ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44440000-6 Вальниці (Підшипники)- ID: UA-2026-09-04-002790-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291586
КП ММР "Миколаївелектротранс" ЄДРПОУ: 03328468ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту автомобільного транспорту (автомо...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту автомобільного транспорту (автомобіля Сузукі Вітара) з заміною запчастин та розхідних матеріалів.
- ID: UA-2026-09-04-002816-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291585
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світлова точка.- ID: UA-2026-09-04-002814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291584
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 31527000-6 Точкові світильникиЗавершена -