-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-02-002748-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261648
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
7163 Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-02-002756-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261643
ЛОКАЧИНСЬКЕ ВУЖКГ ЄДРПОУ: 03339294ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-02-002766-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261642
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 18 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24146464ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-002759-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261641
Грицівське вище професійне училище №38 ЄДРПОУ: 02548535ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перетворювач іржі Piton 400 мл прозорий- ID: UA-2026-09-02-002770-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261640
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР "АРТЕК" ЄДРПОУ: 16502790ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Калібрування комплекту радіонуклідних джерел спеціального призначення РДСП (фантом людини)- ID: UA-2026-09-02-002775-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261639
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевезенню автомобільним транспортом (Участь у 1 турі І кола Чемпіонату Україн...×-
Послуги по перевезенню автомобільним транспортом (Участь у 1 турі І кола Чемпіонату України з футболу Національної ліги Майбутнього сезону 2026-2027 років Вища ліга команди U-16 та U-14)
- ID: UA-2026-09-02-002761-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261637
ХМЕЛЬНИЦЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1 ЄДРПОУ: 23830678ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забез...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (послуги програмного забезпечення для керування ключами та захисту даних, генерація ключа, обслуговування сертифікатів ключів)
- ID: UA-2026-09-02-002765-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261636
БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04051033ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-02-002767-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261632
КНП "ЦПМСД Романівської селищнної ради" ЄДРПОУ: 38455645ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
саморіз покрівельний 4,8*19- ID: UA-2026-09-02-002763-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261631
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01991961ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал запису рентгенологічних досліджень 50 арк.офс; Довідка про проходження попередн,пе...×-
Журнал запису рентгенологічних досліджень 50 арк.офс; Довідка про проходження попередн,період та позачерг психіатричних оглядів А5 офс.
- ID: UA-2026-09-02-002760-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261630
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " Берестинська міська лікарня" ЄДРПОУ: 02002701ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля- ID: UA-2026-09-02-002757-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261629
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, Диз.Паливо, Газ скраплений- ID: UA-2026-09-02-002754-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261628
КП "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" МІСТА МОНАСТИРИЩЕ ЄДРПОУ: 25584373ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-09-02-002776-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261626
ЖОВТНЕВИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189854ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфор...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Держзакупівлі" за рівнем Експертус Публічні закупівлі STANDART
- ID: UA-2026-09-02-002751-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261625
Управління освіти Заліщицької міської ради ЄДРПОУ: 44014833ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -