-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Металопрокат в асортименті- ID: UA-2026-09-04-013865-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302533
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-04-013866-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302532
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №12 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24827843ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рис, крупа перлова, борошно, кус кус, булгур,гречка.- ID: UA-2026-09-04-013861-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302529
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-04-013862-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302527
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-04-013859-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302526
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно та крупи- ID: UA-2026-09-04-013858-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302525
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо (Філе куряче, заморожене, перша категорія ДСТУ 3143 1кг), код ДК 021:2015 - 15110000...×-
М’ясо (Філе куряче, заморожене, перша категорія ДСТУ 3143 1кг), код ДК 021:2015 - 15110000-2 -М’ясо
- ID: UA-2026-09-04-013857-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302524
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пароконвектомат- ID: UA-2026-09-04-013855-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302521
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СТРИЖАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44064105ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дріжджі хлібопекарські вагові- ID: UA-2026-09-04-013852-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302520
Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04349923ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 -15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа яч...×-
Код ДК 021:2015 -15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа ячмінна, рис круглий)
- ID: UA-2026-09-04-013853-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302519
Купільський ліцей Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 26496398ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор для обладнання контролю доступу- ID: UA-2026-09-04-013851-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302518
Дніпропетровська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909938ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-04-013848-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302516
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-04-013847-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302515
БЕДЕВЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕДЕВЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452430ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антисептичні засоби (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)- ID: UA-2026-09-04-013849-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302514
Середня загальноосвітня школа №32 ЄДРПОУ: 20834306ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-013844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302513
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -