-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-03-002526-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275966
Відокремлений структурний підрозділ "Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 36969901ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно - кошторисної документації з проходженням експертизи кошторисної час...×-
Виготовлення проєктно - кошторисної документації з проходженням експертизи кошторисної частини об'єкта: "Реконструкція системи електроживлення Миронівського академічного ліцею №2 для забезпечення енергетичної стійкості шляхом впровадження гібридної сонячної електростанції за адресою: Київська область, Обухівський район, м. Миронівка, вул. Захарченка, 134"
- ID: UA-2026-09-03-002528-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275965
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-03-002520-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275962
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen- ID: UA-2026-09-03-002508-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275957
Виконавчий комітет Луцької міської ради ЄДРПОУ: 04051327ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщення Корсунь-Шевченківського ЦОС ТОВ «Черкасиенергозбут»...×-
Послуги з поточного ремонту приміщення Корсунь-Шевченківського ЦОС ТОВ «Черкасиенергозбут» за адресою м. Корсунь-Шевченківський вул. Ярослава Мудрого, 20
- ID: UA-2026-09-03-002492-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275953
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейн...×-
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Явoрницькoго, буд. 46
- ID: UA-2026-09-03-002493-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275952
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-03-002502-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275951
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 30100000-0 Офісні техніка, устаткування та приладдя, крім комп’ютерів, принтерів та меблівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення та коригування бази даних (ЄЗС ДК:021:2015:72320000-4 Послуги, пов’я...×-
Послуги з відновлення та коригування бази даних (ЄЗС ДК:021:2015:72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних)
- ID: UA-2026-09-03-002491-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275950
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури" Менської міської ради ЄДРПОУ: 45708641ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай- ID: UA-2026-09-03-002503-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275946
Маломидський ліцей Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 24171657ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони.- ID: UA-2026-09-03-002501-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275944
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа № 2 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772364ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників назе...×-
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-002497-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275942
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапі- ID: UA-2026-09-03-002496-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275941
Комунальне Некомерційне Підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області" ЄДРПОУ: 42750109ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (Т...×-
ДК 021:2015 – 33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (Туалетний папір ОБУХІВ 65м)
- ID: UA-2026-09-03-002488-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275940
Центральноукраїнський науковий ліцей Кіровоградської обласної ради ЄДРПОУ: 13763076ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 “31520000-7” Світильники та освітлювальна арматура (світильник світлодіодний E...×-
ДК 021:2015 “31520000-7” Світильники та освітлювальна арматура (світильник світлодіодний ETRON Decor Power 1-EDP-617 36W 5000 K IP20 круг, LED лампа А60 10.0W 220B E27 4100K, SOKOL)
- ID: UA-2026-09-03-002466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275938
Кам'янська міська рада ЄДРПОУ: 24604168ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господар...×-
Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господарювання
- ID: UA-2026-09-03-002463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275937
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 15:00)
-