-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-04-005445-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294217
Боремельська сільська рада ЄДРПОУ: 04386580ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Електроміогр...×-
Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, код НК 024:2023 - 11441 Разовий електроміографічний голчастий електрод, код НК 031:2024 - N010101 ЕЛЕКТРОМІОГРАФІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ)
- ID: UA-2026-09-04-005447-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294214
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шланг, подовжувач підкачки- ID: UA-2026-09-04-005454-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294213
СМІЛЯНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 36778980ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна- ID: UA-2026-09-04-005441-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294212
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Талони "Бензин А95ЕО"- ID: UA-2026-09-04-005448-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294206
КЗ Вільховецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 25879660ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизпаливо- ID: UA-2026-09-04-005439-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294203
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Ніжинської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 26135105ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-04-005436-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294202
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Іграшки- ID: UA-2026-09-04-005437-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294201
Заклад дошкільної освіти № 37 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061893ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресі...×-
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, усунення аварії в житловому фонді, а саме поточний ремонт в житлових будівлях за адресою: вул. ХХХХ в м. Нікополь Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-04-005411-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294197
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення закладу з адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи,4А- ID: UA-2026-09-04-005410-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294196
Обласний комунальний позашкільний навчальний заклад "Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 38053944ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
добриво- ID: UA-2026-09-04-005421-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294195
КП ОРАТІВКОМУНСЕРВІС ЄДРПОУ: 36517311ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приправа Хмелі-сунелі, Часник сушений 15 гр, Листя лаврове 20 г, Сода, Сіль- ID: UA-2026-09-04-005415-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294194
Березнянський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 26224122ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга встановлення кондиціонера (ДК 021:2015 45330000-9 — Водопровідні та санітарно-техн...×-
Послуга встановлення кондиціонера (ДК 021:2015 45330000-9 — Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-005433-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294192
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 04055914ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Стріч...×-
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Стрічка малярна)
- ID: UA-2026-09-04-005425-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294190
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПКОМОБСЛУГОВУВАННЯ" ЄДРПОУ: 21465789ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно- ID: UA-2026-09-04-005414-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294189
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 44921200-4 ВапноАктивна -