-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання електротоварів- ID: UA-2026-09-04-007397-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296117
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко згущене- ID: UA-2026-09-04-007382-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296116
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ "КАЛИНА" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22535658ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення закладу дошкільної освіти №11 м. Коростеня Житомирської області- ID: UA-2026-09-04-007381-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296112
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя- ID: UA-2026-09-04-007387-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296111
ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2026-09-04-007385-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296108
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 03200000-3 Зернові культури, картопля, овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Газ скраплений; Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-04-007383-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296107
Комунальне некомерційне підприємство "Котелевська лікарня планового лікування" Котелевської селищної ради ЄДРПОУ: 01999336ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі- ID: UA-2026-09-04-007391-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296106
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СЛУЖБА З ОБСЛУГОВУВАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 39699006ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари- ID: UA-2026-09-04-007389-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296105
Хмельницький базовий медичний фаховий коледж ЄДРПОУ: 02010965ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга зі створення локальних мереж з підключенням до оптоволоконної мережі міста (згідно...×-
Послуга зі створення локальних мереж з підключенням до оптоволоконної мережі міста (згідно дислокації)
- ID: UA-2026-09-04-007379-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296103
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФО-РАДА-ДНІПРО" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36094821ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дезінфікуючі таблетки- ID: UA-2026-09-04-007378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296102
Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" ЄДРПОУ: 26234853ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А-4- ID: UA-2026-09-04-007386-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296100
Полтавська обласна державна адміністрація ЄДРПОУ: 00022591ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серцевина до замка- ID: UA-2026-09-04-007377-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296097
"Новояворівський міжшкільний ресурсний центр" ЄДРПОУ: 22398316ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Пакет для сміття 5шт/240л SUPERLUX)- ID: UA-2026-09-04-007370-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296095
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по Улаштуванню систем блискавкозахисту на...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по Улаштуванню систем блискавкозахисту на об’єкті: Шепетівський навчально-виховний комплекс №3 у складі « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Хмельницької області , що знаходиться за адресою: Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Українська, 67.
- ID: UA-2026-09-04-007373-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296094
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-007356-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296093
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради ЄДРПОУ: 43983610ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -