-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
риба Хек морожений- ID: UA-2026-09-05-000405-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303316
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки (Сік України 1л. Мультифрукт )- ID: UA-2026-09-05-000404-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303315
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дріт порошковий- ID: UA-2026-09-05-000403-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303314
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 16:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Хек с/м, обезголовлен...×-
ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Хек с/м, обезголовлений, 300-600г, ДСТУ 4378)
- ID: UA-2026-09-05-000402-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303313
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйце куряче- ID: UA-2026-09-05-000401-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303312
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти,свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-05-000399-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303310
Мартинівський заклад дошкільної освіти "Капітошка" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26339167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Самоскид вантажний PA-TIPPER 18 з крано-маніпуляторним обладнанням на шасі FAW або еквівал...×-
Самоскид вантажний PA-TIPPER 18 з крано-маніпуляторним обладнанням на шасі FAW або еквівалент ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
- ID: UA-2026-09-05-000398-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303309
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 ЄДРПОУ: 03351823ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво ( Сухарі Нектар панірувальні 100г.)- ID: UA-2026-09-05-000397-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303308
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупіельний словник» 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м...×-
код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупіельний словник» 15220000-6 Риба, рибне філе та інше мясо риби мороженка (Хек с/м, обезголовлений, 300-600г, ДСТУ 4378 )
- ID: UA-2026-09-05-000396-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303307
Центральноукраїнський науковий ліцей Кіровоградської обласної ради ЄДРПОУ: 13763076ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні 200 г- ID: UA-2026-09-05-000394-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303306
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-05-000395-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303305
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Дерев’яні матеріали- ID: UA-2026-09-05-000393-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303304
Військова частина А4631 ЄДРПОУ: 26632022ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельний автономний обігрівач Webasto 12кВт 12-230В у кількості 10 (десять) шт.- ID: UA-2026-09-05-000390-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303303
Військова частина А4759 ЄДРПОУ: 26636994ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер...×-
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер DJI Matrice 4Е в комплекті) (техніка спеціального призначення))
- ID: UA-2026-09-05-000392-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303302
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7051 ЄДРПОУ: 26623388ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік "Садочок" 0,2л- ID: UA-2026-09-05-000391-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303301
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36773652ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -