-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021-2015 39711100-0 «Холодильники та морозильні камери»- ID: UA-2026-09-03-013492-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286951
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2167 ЄДРПОУ: 08267926ДК 021:2015: 39711100-0 Холодильники та морозильні камериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор ваговий- ID: UA-2026-09-03-013580-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286949
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір Кохавинка. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки,...×-
Туалетний папір Кохавинка. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-09-03-013581-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286948
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ручні інструментипневматичні чи мотиризовані- ID: UA-2026-09-03-013551-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286947
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне устаткування та аварійний набір автомобіліста для навчального автомобіля- ID: UA-2026-09-03-013576-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286945
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для виробництва текстильних виробів- ID: UA-2026-09-03-013493-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286942
Військова частина А1361 ЄДРПОУ: 07811701ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 19:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення деревини Сколівське надліс...×-
Послуги навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення деревини Сколівське надлісництво Філії «Карпатський лісовий офіс»
- ID: UA-2026-09-03-013575-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286941
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Плита залізобетонна ПАГ-18 спеціального призначення за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 Конст...×-
Плита залізобетонна ПАГ-18 спеціального призначення за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-09-03-013501-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286939
Військова частина А4927 ЄДРПОУ: 26638770ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Труби для димоходу в комплекті- ID: UA-2026-09-03-013565-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286938
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 42521000-4 Димовитяжне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
риба хек с/морожена- ID: UA-2026-09-03-013570-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286937
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена рибаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту системи водопостачання- ID: UA-2026-09-03-013569-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286936
Фастівський міський центр соціальних служб ЄДРПОУ: 26104286ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
-
Без аукціону
Адсорбційний осушувач повітря високого тиску- ID: UA-2026-09-03-013557-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286934
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 39721320-1 Осушувачі повітряПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зубці ріжучі для зняття асфальтобетонного покриття до дорожніх фрез WIRTGEN та Bobcat- ID: UA-2026-09-03-013556-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286932
Комунальне підприємство "Муніципальна дорожня компанія" ЄДРПОУ: 40270150ДК 021:2015: 43610000-2 Частини бурильних машинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Н...×-
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ОСР)
- ID: UA-2026-09-03-013554-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286928
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава чай- ID: UA-2026-09-03-013560-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286927
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -