-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "Програмний компл...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "Програмний комплекс обліку ресурсів"
- ID: UA-2026-09-02-014351-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273074
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заземлення ЗПП-15kV (В2) 3 штанги (трифазне)- ID: UA-2026-09-02-014347-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273071
ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 46024406ДК 021:2015: 31731000-9 Електротехнічне приладдяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Посл...×-
ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги із забезпечення персоналом для виконання складських операцій)
- ID: UA-2026-09-02-014346-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273070
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі ДК 021:2015:15330000-0 (Суміш сухофруктів) для закладу дошкільно...×-
Оброблені фрукти та овочі ДК 021:2015:15330000-0 (Суміш сухофруктів) для закладу дошкільної освіти №181 м. Львова
- ID: UA-2026-09-02-014345-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273069
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №181 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22336953ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пшенична крупа, Пшонна крупа, Борошно, Рис, Гречана крупа, Булгур- ID: UA-2026-09-02-014340-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273067
Степнянський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26462885ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-02-014341-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273064
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шинка варено-копчена, свинина, сорт вищий- ID: UA-2026-09-02-014338-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273063
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3113 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44862706ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автомобіль вантажний типу «пікап», 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби за ДК 021:...×-
Автомобіль вантажний типу «пікап», 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби за ДК 021:2015
- ID: UA-2026-09-02-014331-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273061
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0500 ЄДРПОУ: 33111325ДК 021:2015: 34131000-4 ПікапиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спилювання аварійних дерев з залученням автовишки в ЗДО (ЯСЛА-САДОК) №11 "ГОР...×-
Послуги спилювання аварійних дерев з залученням автовишки в ЗДО (ЯСЛА-САДОК) №11 "ГОРОБИНКА" ЧЕРНіВЕЦЬКОЇ МіСЬКОЇ РАДИ вул. Сторожинецька, 33-А
- ID: UA-2026-09-02-014337-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273059
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення експертизи якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вим...×-
Послуги з проведення експертизи якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог законодавства України у сфері будівництва, будівельних норм, стандартів і правил до робочого проекту : «Капітальний ремонт підлоги в партері"
- ID: UA-2026-09-02-014335-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273056
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ФІЛАРМОНІЯ ІМЕНІ МИРОСЛАВА СКОРИКА" ЄДРПОУ: 02225594ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання та підмітання вулиць (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-07-20-011313-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-07-20-011313-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі))
- ID: UA-2026-09-02-014330-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273055
Відділ управління комунальною власністю Вороновицької селищної ради ЄДРПОУ: 43978752ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання сметани 15 % та йогурту 2,5 % (код ДК 021:2015 - 15550000-8 Молочні продукти різ...×-
Придбання сметани 15 % та йогурту 2,5 % (код ДК 021:2015 - 15550000-8 Молочні продукти різні)
- ID: UA-2026-09-02-014332-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273053
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посуд одноразовий- ID: UA-2026-09-02-014328-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273052
ДК 021:2015: 39222100-5 Приладдя одноразового використання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для гіпсокартону, 30 кг.; код 24910000-6 "Клеї" за ДК 021:2015 Єдиного заку...×-
Клей для гіпсокартону, 30 кг.; код 24910000-6 "Клеї" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-014326-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273051
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-014324-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273049
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -