-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо альтернативне для бензинових двигунів А-95-Е20-3- ID: UA-2026-09-04-000797-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289598
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Аджамської сільської ради ЄДРПОУ: 38302240ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-09-04-000794-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289597
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вiдеокамера за ДК 021:2015 код 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з прийм...×-
Вiдеокамера за ДК 021:2015 код 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
- ID: UA-2026-09-04-000799-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289596
Комунальне підприємство "Тролейбусне депо №3" ЄДРПОУ: 37765993ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syr...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Верба Матсудана (Salix Matsudana); Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior))
- ID: UA-2026-09-04-000803-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289595
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмна продукція «ESET PROTECT Entry з локальним управлінням (код за ДК 021:2015: 48760...×-
Програмна продукція «ESET PROTECT Entry з локальним управлінням (код за ДК 021:2015: 48760000-3: Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів )
- ID: UA-2026-09-04-000802-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289591
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності- ID: UA-2026-09-04-000775-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289590
Військова частина А2562 ЄДРПОУ: 26613183ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по ремонту танка-охолоджувача молока "GolfWassel-4000" за адресою: Київс...×-
Послуги по ремонту танка-охолоджувача молока "GolfWassel-4000" за адресою: Київська обл. Білоцерквівський р-н, с. Глибочка молочна ферма
- ID: UA-2026-09-04-000800-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289589
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги крана автомобільного з машиністом вантажопідйомністю 35т для виконання робіт на об...×-
послуги крана автомобільного з машиністом вантажопідйомністю 35т для виконання робіт на об’єкті будівництва за адресою: Україна, Тернопільська обл., м. Тернопіль
- ID: UA-2026-09-04-000793-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289587
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 45500000-2 Прокат техніки та обладнання з оператором для виконання будівельних робіт та цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44420000-0 Будівельні товари- ID: UA-2026-09-04-000789-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289586
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб пшеничний- ID: UA-2026-09-04-000791-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289585
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЧЕРВОНА ШАПОЧКА" БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24355067ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
балончик газовий- ID: UA-2026-09-04-000788-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289584
Державна установа "Городоцький виправний центр (№131)" ЄДРПОУ: 08575616ДК 021:2015: 24959100-2 АерозоліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт і технічне обслуговування компресорно-кисневого обладнання та вакуумної ст...×-
Поточний ремонт і технічне обслуговування компресорно-кисневого обладнання та вакуумної станції перинатального центру КНП ХОЛ ХОР по вул. Пілотській, 1 у м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-09-04-000787-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289582
Комунальне некомерційне підприємство «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 02004717ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий пошехонський ваговий; Сир кисломолочний ваговий- ID: UA-2026-09-04-000786-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289580
КИТАЙГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26235099ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:09)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пломбування (розпломбування) вузла обліку або його частини (65320000-2 Експлуатація електр...×-
Пломбування (розпломбування) вузла обліку або його частини (65320000-2 Експлуатація електричних установок)
- ID: UA-2026-09-04-000782-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289578
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки в асортименті- ID: UA-2026-09-04-000783-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289577
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -