-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони Ріжки.- ID: UA-2026-09-04-013356-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302014
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пульти керування RadioMaster TX16s MKII ELRS за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання д...×-
Пульти керування RadioMaster TX16s MKII ELRS за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі»
- ID: UA-2026-09-04-013354-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302013
"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44849762ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 2, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013355-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302012
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освітні послуги- ID: UA-2026-09-04-013353-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302010
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Баки-гідроакумулятори- ID: UA-2026-09-04-013351-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302009
Військова частина 9937 ЄДРПОУ: 14321726ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19520000-7 Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-04-013350-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302008
Комунальне некомерційне підприємство "Чортківська центральна міська лікарня" Чортківської міської ради ЄДРПОУ: 02001185ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Строп СТП 1,0/1000 (5806)- 4 шт, Строп СТП 1 ,0/ 1500 (5 806) -2 шт, Строп CТП 2.0/2000 (...×-
Строп СТП 1,0/1000 (5806)- 4 шт, Строп СТП 1 ,0/ 1500 (5 806) -2 шт, Строп CТП 2.0/2000 (5806)- 2 шт, Строп CTП 3,0/3000 (5806)-2шт, Строп CTП 3,0/2500-2 шт
- ID: UA-2026-09-04-013349-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302007
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ №2" ЄДРПОУ: 05519847ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міні мийка Rarcher K5- ID: UA-2026-09-04-013348-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302006
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-013347-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302005
Мистецький ліцей "Зміна" Дніпровського району м. Києва ЄДРПОУ: 22933034ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31210000-1 електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-04-013345-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302004
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-013346-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302003
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтівка глибокого проникнення 10 л; Фуга для швів 2 кг; Грунтовка (концентрат) 1л;- ID: UA-2026-09-04-013343-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302001
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сковорода електрична. Плита електрична.- ID: UA-2026-09-04-013341-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302000
Середня загальноосвітня школа №1 м.Львова ЄДРПОУ: 25224864ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пісок (славутський), щебінь фракції 10-20- ID: UA-2026-09-04-013330-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301999
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 18:04)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та дезінфікуючі засоби- ID: UA-2026-09-04-013342-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301998
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -