-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для гіпсокартону, 30 кг.; код 24910000-6 "Клеї" за ДК 021:2015 Єдиного заку...×-
Клей для гіпсокартону, 30 кг.; код 24910000-6 "Клеї" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-014326-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273051
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-014324-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273049
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання електричних побутових приладів (Труба, Трійник проточ., Муфта, Шланг, Сгон, Перехідник, Заглушка, Подовжувач, Угол, Прокладка, Пістолет 7-ми функціональний пластик, Врізка, Обойма ремонтна, РР-R)
- ID: UA-2026-09-02-014323-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273048
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-09-02-014325-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273047
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба MATLATEX для закладу дошкільної освіти №181 м. Львова- ID: UA-2026-09-02-014322-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273046
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №181 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22336953ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-02-014320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273044
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КРАМАТОРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44120358ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-02-014319-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273043
Степнянський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26462885ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби (Емаль ПФ-115 Smile Standart, 2,8 кг (біла), Емаль ПФ-115 Smile Standart,...×-
44810000-1 Фарби (Емаль ПФ-115 Smile Standart, 2,8 кг (біла), Емаль ПФ-115 Smile Standart, 2,8 кг (сіра))
- ID: UA-2026-09-02-014315-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273039
ГІМНАЗІЯ № 11 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22548388ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-02-014313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273038
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні, з пшеничного борошна, без спецій, за кодом ДК 021:2015 - 15820000-2,...×-
Сухарі панірувальні, з пшеничного борошна, без спецій, за кодом ДК 021:2015 - 15820000-2, Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
- ID: UA-2026-09-02-014309-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273036
КРЮКІВЩИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ’’ЛІДЕР" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667248ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсокартон стіновий 1,2 *2,5 м; код 44170000-2 "Плити, листи, стрічки та фольга, пов...×-
Гіпсокартон стіновий 1,2 *2,5 м; код 44170000-2 "Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-014311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273035
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба гофр д/електр др 32мм ПВХ Чорна "КОПОС" стійка до УФ- ID: UA-2026-09-02-014312-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273034
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРШИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32418147ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дозатор мила 0,5л для закладу дошкільної освіти №181 м. Львова- ID: UA-2026-09-02-014310-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273033
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №181 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22336953ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання крохмалю картопляного (код ДК 021:2015 - 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти...×-
Придбання крохмалю картопляного (код ДК 021:2015 - 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти)
- ID: UA-2026-09-02-014308-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273032
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб пшеничний цільнозерновий- ID: UA-2026-09-02-014307-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273031
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -