-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж canon 510, тонер порошок canon 725,тонер xerox 3020- ID: UA-2026-08-31-004004-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237295
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт систе...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт системи опалення громадського будинку (Лозуватського старостату) Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади по вул.Центральна, 37 с. Лозуватка Звенигородського району Черкаської області" (код ДК 021:2015 - 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)
- ID: UA-2026-08-31-003993-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237290
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 04061576ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сода харчова- ID: UA-2026-08-31-003994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237289
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "БАРВІНОК" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25697628ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2026-08-31-003995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237288
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-003999-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237287
Комунальний заклад «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» ЄДРПОУ: 42158002ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Дресирувальні костюми повного захисту- ID: UA-2026-08-31-003996-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237286
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
організація харчування (харчування: обіди+вечері (45 осіб) у рамках виконання робіт з орга...×-
організація харчування (харчування: обіди+вечері (45 осіб) у рамках виконання робіт з організації та проведення заходів з нагоди візиту до України 26 - 28 серпня 2026 року Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Марціна КУЛАСЕКА, зокрема для відкриття Міжнародного центру колективного користування науковим обладнанням на базі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» (КНУВС, UW, UK "AGH" (Івано-Франківська область. Україна) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2026 року №1425 «Про проведення заходів з нагоди візиту Міністра науки і вишої освіти Республіки Польща», код ДК 021:2015 (CPV) : 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговування
- ID: UA-2026-08-31-003997-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237284
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 02125266ДК 021:2015: 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свічки запалення BRISK Silver LR17YS (34310000-3 «Двигуни та їх частини»)- ID: UA-2026-08-31-003982-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237280
Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України ЄДРПОУ: 26493974ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виро...×-
ДК 021:2015 код 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Сухарі панірувальні 130 г – ДК 021:2015 код 15821150-5 «Сухарі»)
- ID: UA-2026-08-31-003974-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237277
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги крана автомобільного з машиністом вантажопідйомністю 16-18т для виконання робіт на...×-
послуги крана автомобільного з машиністом вантажопідйомністю 16-18т для виконання робіт на об’єкті будівництва за адресою: Україна, Рівненська обл., Рівненський р-н., с. Здовбиця
- ID: UA-2026-08-31-003979-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237275
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 45500000-2 Прокат техніки та обладнання з оператором для виконання будівельних робіт та цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 2 роки; Наданн...×-
Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 2 роки; Надання права використання КП «Програмний комплекс «Варта» з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису
- ID: UA-2026-08-31-003980-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237274
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДУНАЙСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ" ЄДРПОУ: 44483429ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів- ID: UA-2026-08-31-003983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237272
ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум СУПЕРНОВА SARDANA 4 4,0м- ID: UA-2026-08-31-003978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237270
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2026-08-31-003975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237267
"ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ", ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21163137ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагороди- ID: UA-2026-08-31-003971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237263
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -