-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-000033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233279
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-000032-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233278
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-08-31-000031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233277
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-000030-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233276
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для нагородження- ID: UA-2026-08-31-000029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233275
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43334316ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для ремонту автомобільної техніки: автомобіля Reno Logan CA 4967 BE- ID: UA-2026-08-31-000028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233274
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Угорницького ліцею Івано-Франк...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-000027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233273
УГОРНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20558885ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцотовари та скартертини- ID: UA-2026-08-31-000026-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233272
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43334316ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-08-31-000025-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233271
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-08-31-000024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233270
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гумові вироби- ID: UA-2026-08-31-000023-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233269
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби- ID: UA-2026-08-31-000022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233268
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для проведення заходу присв'яченого 35-ти річчю Незалежності України (квітк...×-
Продукція для проведення заходу присв'яченого 35-ти річчю Незалежності України (квіткова продукція)
- ID: UA-2026-08-31-000021-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233267
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї- ID: UA-2026-08-31-000020-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233266
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2026-08-31-000019-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233265
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -