-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-014324-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273049
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-09-02-014325-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273047
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба MATLATEX для закладу дошкільної освіти №181 м. Львова- ID: UA-2026-09-02-014322-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273046
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №181 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22336953ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-02-014320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273044
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КРАМАТОРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44120358ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-02-014319-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273043
Степнянський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26462885ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби (Емаль ПФ-115 Smile Standart, 2,8 кг (біла), Емаль ПФ-115 Smile Standart,...×-
44810000-1 Фарби (Емаль ПФ-115 Smile Standart, 2,8 кг (біла), Емаль ПФ-115 Smile Standart, 2,8 кг (сіра))
- ID: UA-2026-09-02-014315-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273039
ГІМНАЗІЯ № 11 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22548388ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-02-014313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273038
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні, з пшеничного борошна, без спецій, за кодом ДК 021:2015 - 15820000-2,...×-
Сухарі панірувальні, з пшеничного борошна, без спецій, за кодом ДК 021:2015 - 15820000-2, Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
- ID: UA-2026-09-02-014309-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273036
КРЮКІВЩИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ’’ЛІДЕР" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667248ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсокартон стіновий 1,2 *2,5 м; код 44170000-2 "Плити, листи, стрічки та фольга, пов...×-
Гіпсокартон стіновий 1,2 *2,5 м; код 44170000-2 "Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-014311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273035
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба гофр д/електр др 32мм ПВХ Чорна "КОПОС" стійка до УФ- ID: UA-2026-09-02-014312-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273034
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРШИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32418147ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дозатор мила 0,5л для закладу дошкільної освіти №181 м. Львова- ID: UA-2026-09-02-014310-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273033
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №181 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22336953ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання крохмалю картопляного (код ДК 021:2015 - 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти...×-
Придбання крохмалю картопляного (код ДК 021:2015 - 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти)
- ID: UA-2026-09-02-014308-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273032
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб пшеничний цільнозерновий- ID: UA-2026-09-02-014307-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273031
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування- ID: UA-2026-09-02-014306-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273030
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32413100-2 Маршрутизатори- ID: UA-2026-09-02-014305-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273029
Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748470ДК 021:2015: 32413100-2 МаршрутизаториАктивна -