-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Зах...×-
Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 20 в місті Луцьку Волинської області
- ID: UA-2026-08-31-000046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233292
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні, код ДК 021:2015: 15820000-2- ID: UA-2026-08-31-000044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233290
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно цільнозернове, рис 900гр., крупа гречана 900гр., крупа пшенична арнаутка 900 гр.,...×-
Борошно цільнозернове, рис 900гр., крупа гречана 900гр., крупа пшенична арнаутка 900 гр., крупа манна 800гр. Код ДК 021:2015 15610000-7
- ID: UA-2026-08-31-000043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233289
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія 1л. Код ДК 021:2015 15420000-8- ID: UA-2026-08-31-000042-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233288
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік лимоний концетрований, код ДК 021:2015: 15320000-7- ID: UA-2026-08-31-000041-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233287
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння кунжуту білого, код ДК 021:2015: 03110000-5- ID: UA-2026-08-31-000040-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233286
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, код ДК 021:2015: 03210000-6- ID: UA-2026-08-31-000039-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233285
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Драбина металева 3 сход., драбина металева 5 сход. Код ДК 021:2015: 44420000-0- ID: UA-2026-08-31-000038-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233284
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба паєчна, кран паєчний, кран хол.води, тройник, сифон, силикон, ФУМ лента, дюбель уда...×-
Труба паєчна, кран паєчний, кран хол.води, тройник, сифон, силикон, ФУМ лента, дюбель ударний 6*60, розетка, труба каналізаційна, уголок 50. Код ДК 021:2015: 44410000-7
- ID: UA-2026-08-31-000037-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233283
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макловиця валик. Код ДК 021:2015: 44510000-8- ID: UA-2026-08-31-000036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233282
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба водоемульсіонна. Код ДК 021:2015: 44810000-1- ID: UA-2026-08-31-000035-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233281
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронне обладнання- ID: UA-2026-08-31-000034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233280
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-000033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233279
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-000032-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233278
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-08-31-000031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233277
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -