-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмне забезпечення на умовах обмеженої невиключної ліцензії "Адміністративну пане...×-
Програмне забезпечення на умовах обмеженої невиключної ліцензії "Адміністративну панель та платіжну сторінку "Your Point Pay and Stay"
- ID: UA-2026-09-03-010606-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283989
Верховинська селищна рада ЄДРПОУ: 04357294ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розробки проєктної документації та виконання реконструкції по об’єкту: «Реконстру...×-
Роботи з розробки проєктної документації та виконання реконструкції по об’єкту: «Реконструкція системи електропостачання котельні в м. Кременчуці Полтавської області з приєднанням до зовнішніх електромереж
- ID: UA-2026-09-03-010604-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283986
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 92520000-2 - Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і буд...×-
ДК 021:2015 92520000-2 - Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель (Послуги з виготовлення проекту охоронного договору за адресою: м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9)
- ID: UA-2026-09-03-010578-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283985
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця ЄДРПОУ: 02010787ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль кам'яна- ID: UA-2026-09-03-010597-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283984
Яготинський ліцей №2 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892121ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гель для прання, сода кальцинована- ID: UA-2026-09-03-010588-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283982
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа- ID: UA-2026-09-03-010602-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283979
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-03-010583-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283978
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з дослідження факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації 26...×-
Послуги з дослідження факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації 26 (двадцять шість) робочих місць по закладах відділу освіти Яворівської міської ради Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-010589-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283971
відділ освіти Яворівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44069297ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сканери; Планшети- ID: UA-2026-09-03-010491-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283969
Військова частина А4055 ЄДРПОУ: 26631979ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
замок врізний, ручка, замок навісний- ID: UA-2026-09-03-010577-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283966
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№23)" ЄДРПОУ: 08564297ДК 021:2015: 22520000-1 Обладнання для сухого витравлюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПОСТАЧАЛЬНИК зобов'язується поставити матеріали та інвентар для господарської діяльно...×-
ПОСТАЧАЛЬНИК зобов'язується поставити матеріали та інвентар для господарської діяльності (туалетний папір та паперові рушники) (надалі — ТОВАР), а ЗАМОВНИК — прийняти та своєчасно провести оплату на умовах цього ДОГОВОРУ за поставлений ТОВАР, наведений у Специфікації, яка є невід’ємною частиною цього договору. Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 33760000-5 «Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки». Загальна сума договору - 7552,00 грн (сім тисяч п'ятсот п'ятдесят дві гривні 00 копійок) без ПДВ.
- ID: UA-2026-09-03-010571-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283962
Фонд комунального майна Вишгородської міської ради ЄДРПОУ: 20583073ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-09-03-010574-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283960
УМАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 02082675ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )- ID: UA-2026-09-03-010558-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283959
ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 38540000-2 - Товар – Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (с...×-
Код ДК 021:2015 – 38540000-2 - Товар – Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (сигналізатор газу Страж S51BK New)
- ID: UA-2026-09-03-010568-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283958
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича ЄДРПОУ: 02071240ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
обов'язкове страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті- ID: UA-2026-09-03-010563-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283957
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЛАКЛІЙСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО" БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42877232ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -