-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гідродинамічної профілактичної прочистки каналізаційної мережі- ID: UA-2026-09-04-001830-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290626
КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста- ID: UA-2026-09-04-001831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290625
Державна установа "Райківська виправна колонія (№ 73)" ЄДРПОУ: 08563352ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-04-001833-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290623
КУ "Центр надання соціальних послуг Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області" ЄДРПОУ: 43970360ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядження порошкових та вуглекислотних вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-001822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290622
Черкаський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21361877ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пломбування (розпломбування) вузла обліку або його частини 0,22 квт за ініціативою замовн...×-
пломбування (розпломбування) вузла обліку або його частини 0,22 квт за ініціативою замовника
- ID: UA-2026-09-04-001809-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290620
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир "Звени Гора Екстра 50%"- ID: UA-2026-09-04-001829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290619
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Візок сервірувальний в приміщення їдальні Угринівського ліцею Угринівської сільської ради...×-
Візок сервірувальний в приміщення їдальні Угринівського ліцею Угринівської сільської ради (с. Угринів, вул. Галицька, 2)"
- ID: UA-2026-09-04-001821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290617
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа ячна №1 вагова (Сумська)- ID: UA-2026-09-04-001826-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290616
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба по світлим тканинам не розтікаєтьбся Javana Kreil (фасов.ЛХ) чорна 80мл (до прем...×-
Фарба по світлим тканинам не розтікаєтьбся Javana Kreil (фасов.ЛХ) чорна 80мл (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
- ID: UA-2026-09-04-001828-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290614
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2026-09-04-001819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290611
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е10 (в талонах), дизельне паливо ДП-Євро5 (в талонах)- ID: UA-2026-09-04-001820-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290608
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука" ЄДРПОУ: 03351958ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба металева, муфта, фум стрічка- ID: UA-2026-09-04-001817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290606
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Предмети ритуальної належності Придбання товарів відповідно до Програми організації похова...×-
Предмети ритуальної належності Придбання товарів відповідно до Програми організації поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в України в Новоселицький ТГ на 2025-2026рр (Додатково виділені кошти ріш№75/27 від 26.08.2026)
- ID: UA-2026-09-04-001813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290605
Новоселицька міська рада ЄДРПОУ: 04062050ДК 021:2015: 39270000-5 Вироби релігійного призначенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відро, МОП, мітла, сувок- ID: UA-2026-09-04-001814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290603
Відділ культури туризму молоді та спорту виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859935ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книга відгуків (код ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали)- ID: UA-2026-09-04-001810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290602
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -