-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи - макова начинка- ID: UA-2026-09-01-000028-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246968
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вогнегасники (Код за ЄТС ДК 021:2015 - 35111320-4 "Переносні вогнегасники")- ID: UA-2026-09-01-000027-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246967
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР" НОВОБІЛОУСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42252023ДК 021:2015: 35111320-4 Переносні вогнегасникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за Програмою «Підприємни...×-
Послуги з курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за Програмою «Підприємництво та інновації» ЗО годин (1 кредит ЄКТС)
- ID: UA-2026-09-01-000026-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246966
Ліцей №28 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 23266976ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-01-000025-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246965
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт та благоустрій території зеленої зони кварталу житлової забудови, обмеж...×-
Капітальний ремонт та благоустрій території зеленої зони кварталу житлової забудови, обмеженої вулицями: Яворницького, Мазепи, Грушевського та проспектом Шевченка в м. Новий Розділ Львівської області
- ID: UA-2026-09-01-000024-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246964
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс" Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 31475314ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механо-монтажні роботи- ID: UA-2026-09-01-000023-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246963
Броварський ліцей № 10 Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 25657557ДК 021:2015: 45350000-5 Механо-монтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:58)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автомобільного транспорту – автомобіля MAZDA E2200- ID: UA-2026-09-01-000022-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246962
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський регіональний центр професійно - технічної освіти" ЄДРПОУ: 05536076ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-000017-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246956
ЧОРНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45313654ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-01-000008-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246954
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський регіональний центр професійно - технічної освіти" ЄДРПОУ: 05536076ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевірці технічного стану димових та вентиляційних каналів з метою їх придатно...×-
Послуги по перевірці технічного стану димових та вентиляційних каналів з метою їх придатності для відводу продуктів згорання і природної вентиляції при спалюванні газу в приміщенні котельні за адресою с. Чорнівка, вул. Головна, 15
- ID: UA-2026-09-01-000014-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246953
ЧОРНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45313654ДК 021:2015: 71315410-6 Перевірка вентиляційних системЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494; Горошок зелений с\м; Кукурудза с/м; Вишня без кісточки замор...×-
Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494; Горошок зелений с\м; Кукурудза с/м; Вишня без кісточки заморожена; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт перший; Паста томатна 25% з сіллю, сорт перший, ДСТУ 5081, банка скляна.
- ID: UA-2026-09-01-000011-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246952
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий ваговий, Сир кисломолочний ваговий- ID: UA-2026-09-01-000004-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246950
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспо...×-
Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-01-000012-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246949
КУ Центр надання соціальних послуг Моршинської міської ради ЄДРПОУ: 38411943ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари- ID: UA-2026-09-01-000009-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246948
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 21726868ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спідня білизна- ID: UA-2026-09-01-000010-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246947
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" " ЄДРПОУ: 22495775ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаАктивна -