-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарункові набори (подарунки для 90+, ювіляри)- ID: UA-2026-09-03-007489-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280910
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інформаційний кабель- ID: UA-2026-09-03-007474-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280909
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Анкер хімічний KEM-PSF 300 мл- ID: UA-2026-09-03-007477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280908
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30990215ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-03-007470-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280902
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинської селищної ради Берестинського району Харківської області" ЄДРПОУ: 38831532ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті твердих порід- ID: UA-2026-09-03-007478-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280901
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА" ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34262833ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
вентиляційне обладнання- ID: UA-2026-09-03-007468-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280900
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засоб...×-
"Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 66510000-8 - Страхові послуги)
- ID: UA-2026-09-03-007469-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280899
Державна установа "Шепетівська виправна колонія (№ 98)" ЄДРПОУ: 08564788ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-007467-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280898
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка (пакування 20 кг).- ID: UA-2026-09-03-007463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280897
Роздільнянська районна державна лікарня ветеринарної медцини ЄДРПОУ: 00703061ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче- ID: UA-2026-09-03-007457-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280896
Будківська гімназія Почаївської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 23591328ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна HARTOL Highway MD SAE 10W-40- ID: UA-2026-09-03-007464-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280893
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа вівсяна вагова (Харківська)- ID: UA-2026-09-03-007453-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280892
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вальниці- ID: UA-2026-09-03-007459-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280891
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
спеції- ID: UA-2026-09-03-007466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280890
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15872200-3 СпеціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олівець з гумкою- ID: UA-2026-09-03-007461-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280889
Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради ЄДРПОУ: 44047315ДК 021:2015: 30192130-1 ОлівціЗавершена -