-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33140000-3 – Медичні матеріали (Плазма кроля)- ID: UA-2026-09-04-001504-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290290
Тернопільська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 00704913ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги телефонного зв'язку та передачі даних- ID: UA-2026-09-04-001485-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290287
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для вантажних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-001505-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290286
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зовнішній жорсткий диск- ID: UA-2026-09-04-001498-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290283
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них- ID: UA-2026-09-04-001495-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290280
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
металопластикові двері- ID: UA-2026-09-04-001486-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290278
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 02005332ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-001480-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290277
Вільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04388478ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-001492-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290276
Служба у справах дітей Арбузинської селищної ради ЄДРПОУ: 44045889ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-04-001483-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290275
Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька міська лікарня" Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 02000547ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ревізія пристроїв блискавкозахисту- ID: UA-2026-09-04-001487-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290274
Відділ освіти, молоді та спорту Роздорської селищної ради ЄДРПОУ: 41490501ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-кошторисна документація: "Послуги з проведення протипаводкових заходів в меж...×-
Проектно-кошторисна документація: "Послуги з проведення протипаводкових заходів в межах вул. Залізнична селища Білогір’я Шепетівського району Хмельницької області" (71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)
- ID: UA-2026-09-04-001488-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290273
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крупа манна по ДК 021:2015: код 15620000-0 «Крохмалі та крохмалепродукти»- ID: UA-2026-09-04-001479-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290272
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Руська Поляна" Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004858ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель, цвях, саморіз по дереву- ID: UA-2026-09-04-001477-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290270
Музиківська сільська рада ЄДРПОУ: 26347865ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-09-04-001476-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290269
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" ЄДРПОУ: 22769675ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-04-001475-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290268
Липовецький ліцей №2 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21724110ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -