-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-005022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238318
ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20562757ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами для потреб Рокитнянського районного суду Київс...×-
Послуги з поводження з побутовими відходами для потреб Рокитнянського районного суду Київської області
- ID: UA-2026-08-31-005023-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238317
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області ЄДРПОУ: 26268119ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезінфекційні засоби- ID: UA-2026-08-31-005042-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238316
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-31-005021-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238315
СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА. ЄДРПОУ: 04345463ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шурупи- ID: UA-2026-08-31-005031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238314
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРОЧКА 1812" ЄДРПОУ: 40912704ДК 021:2015: 44531100-2 ШурупиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт -емаль FANTAZIA 3в 1 червона 2,6 кг- ID: UA-2026-08-31-005018-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238313
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-005010-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238311
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 15310000-4 Картопля та картопляні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC- ID: UA-2026-08-31-005016-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238309
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04059958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005015-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238307
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканинні штори- ID: UA-2026-08-31-005012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238304
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-005011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238303
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промивки системи опалення, гідравлічне випробування системи опалення за адресою: м. Рівне,...×-
Промивки системи опалення, гідравлічне випробування системи опалення за адресою: м. Рівне, вул. Борисенка Олександра,7
- ID: UA-2026-08-31-005009-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238302
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ВІНРАБ розчин для ін'єкцій, не менш ніж 200 МО/мл, по 5 мл у флаконах, по 1 флакону у...×-
ВІНРАБ розчин для ін'єкцій, не менш ніж 200 МО/мл, по 5 мл у флаконах, по 1 флакону у картонній коробці (МНН Rabies, immunoglobulin, ДК 021: 2015 33650000-1) ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-005004-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238300
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986173ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-005005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238299
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Делегування доменного імені- ID: UA-2026-08-31-005003-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238298
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -