-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок Вознесенський ваг. тон....×-
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок Вознесенський ваг. тон.)
- ID: UA-2026-08-31-007550-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240837
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 42045473ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-31-007547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240836
Комунальне некомерційне підприємство "Зачепилівська центральна лікарня" Зачепилівської селищної ради Харківської області ЄДРПОУ: 02002687ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткова композиція (букет з троянд)- ID: UA-2026-08-31-007539-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240833
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-007541-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240831
КНП "ЦПМСД Чижівської сільської ради" ЄДРПОУ: 38006758ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання.Карти пам'яті; Накопичувачі USB- ID: UA-2026-08-31-007536-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240830
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 14:54)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Публікація інформаційних матеріалів на сторінках газети "Новий час"- ID: UA-2026-08-31-007580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240828
Гніздичівська селищна рада ЄДРПОУ: 26256866ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 90610000-6 - Послуги з прибирання та підмітання вулиць (Прибирання вул.Поділ...×-
ДК 021: 2015: 90610000-6 - Послуги з прибирання та підмітання вулиць (Прибирання вул.Подільська та вул. Свободи, с-ще Гриців, Шепетівського району, Хмельницької області)
- ID: UA-2026-08-31-007553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240827
Грицівська селищна рада ЄДРПОУ: 04402563ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сири м'які та розсільні фасовані - сир адигейський 40% жирн. ДСТУ4395- ID: UA-2026-08-31-007475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240826
КОБЕЛЯЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22544166ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сантехнічні вироби в асортименті- ID: UA-2026-08-31-007534-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240824
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адвокатської діяльності- ID: UA-2026-08-31-007514-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240822
СТЕПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02125987ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обр...×-
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Піч пароконвекційна Unox XFT133)
- ID: UA-2026-08-31-007533-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240819
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78 м.Львова ЄДРПОУ: 23888652ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (цезар, тандем, спектр, вертилек, синерид)- ID: UA-2026-08-31-007532-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240818
Бахмацьке комунальне виробниче підприємство "Комунальник" ЄДРПОУ: 32991839ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті "Поточний ремонт приймального ко...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті "Поточний ремонт приймального корпусу КНП "КІЛ" КМР за адресою вул.С.Петлюри, 66, м.Коломия, Івано-Франківської області, з метою встановлення підіймальної платформи для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення"
- ID: UA-2026-08-31-007515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240817
Комунальне некомерційне підприємство «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради Івано-Франківської області» ЄДРПОУ: 31575286ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водонагрівач побутовий електричний- ID: UA-2026-08-31-007522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240816
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області ЄДРПОУ: 38452230ДК 021:2015: 39715000-7 Водонагрівачі та центральні системи опалення; санітарна технікаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Mit...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Mitsubishi L200 (MMCJJKL10LH006011), Mitsubishi L200 (MMBNGV542PH008777), Ford Transit (WF0FXXTTRFRT19920); 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-007513-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240815
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-