-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль ПФ-266 (Носачівська гімназія)- ID: UA-2026-09-03-012421-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285800
РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 26359075ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Улаштування сміттєвого майданчика вул.Лисовицька"- ID: UA-2026-09-03-012424-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285799
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дистильована вода- ID: UA-2026-09-03-012418-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285796
Відділ освіти, молоді та спорту Роздорської селищної ради ЄДРПОУ: 41490501ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля матеріалів та продукції, призначених для відзначення урочистих дат, нагородження...×-
Закупівля матеріалів та продукції, призначених для відзначення урочистих дат, нагородження , а також для проведення протокольних заходів (Лампади)
- ID: UA-2026-09-03-012420-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285795
ДЕПАРТАМЕНТ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38721868ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення навчання та повторна перевірка знань- ID: UA-2026-09-03-012431-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285794
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-03-012416-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285793
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер для підігріву води- ID: UA-2026-09-03-012415-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285792
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44397136ДК 021:2015: 42161000-5 Водонагрівальні бойлериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-03-012413-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285789
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26439905ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манка, кисіль, крохмал- ID: UA-2026-09-03-012403-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285788
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-03-012411-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285787
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курс реабілітаційних заходів- ID: UA-2026-09-03-012414-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285785
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка ДВК- ID: UA-2026-09-03-012406-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285783
"Міська центральна бібліотека" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 32080401ДК 021:2015: 71315410-6 Перевірка вентиляційних системЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2026-09-03-012405-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285781
КЗ Калитянської селищної ради "Малий груповий будинок "Надія"" ЄДРПОУ: 25823932ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021: 2015-39150000-8 «Меблі та приспособи різні» (стелаж з пластиком №1, антресоль...×-
Код ДК 021: 2015-39150000-8 «Меблі та приспособи різні» (стелаж з пластиком №1, антресоль з пластиком № 1, тумба з шухлядами № 1, стелаж з пластиком № 2, антресоль з пластиком № 2, шафа з пластиком № 3, тумба з дверцятами № 1, тумба з шухлядами № 2, шафа для одягу № 1, м'який відбійник № 1, тумба з дверцятою № 1, шафа для документів № 1, шафа для документів № 3, шафа для одягу № 2, м'який відбійник № 2, шафа для документів № 4, шафа для документів № 5, антресоль № 1, шафа для інвентаря № 1, шафа для документів № 6, шафа для одягу № 3, шафа для документів № 7, антресоль № 2, шафа для інвентарю № 2, шафа для одягу № 4)
- ID: UA-2026-09-03-012408-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285780
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003853ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:30)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб з борошна пшеничного першого ґатунку, хліб з суміші борошна житнього і пшеничного пер...×-
Хліб з борошна пшеничного першого ґатунку, хліб з суміші борошна житнього і пшеничного першого ґатунку, булочка з борошна пшеничного.
- ID: UA-2026-09-03-012409-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285779
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-