-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)
- ID: UA-2026-09-02-004372-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263203
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
світлодіодна панель Армстронг ULM 60*60 36W 6500K (ДК 021:2015 31520000-7 Світильники та о...×-
світлодіодна панель Армстронг ULM 60*60 36W 6500K (ДК 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура) ( 31521000-4 - Світильники)
- ID: UA-2026-09-02-004369-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263201
Харитонівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348740ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з використання (експлуатації) обладнання, необхідного для проведення спортивного з...×-
послуги з використання (експлуатації) обладнання, необхідного для проведення спортивного заходуд (№2458/2.018/5, 2236/9)
- ID: UA-2026-09-02-004370-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263200
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютер в комплекті- ID: UA-2026-09-02-004389-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263199
Комунальне некомерційне підприємство "Чигиринська багатопрофільна лікарня" Чигиринської міської ради ЄДРПОУ: 02005289ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автозапчастини (34310000-3)- ID: UA-2026-09-02-004376-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263198
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса ЄДРПОУ: 14321736ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металодетектор- ID: UA-2026-09-02-004358-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263197
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валік з ручкою , пензель- ID: UA-2026-09-02-004313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263195
Корюківський заклад дошкільної освіти №2 "Веселка" Корюківської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 21406663ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для фото глянцевий А4 (100 арк.), Папір А4 (500 л.), Скотч 12х2м. двосторонній, Скот...×-
Папір для фото глянцевий А4 (100 арк.), Папір А4 (500 л.), Скотч 12х2м. двосторонній, Скотч 48 ммх45 м, Зошит А5 (48 стор.), Папір А4 кольоровий Комунальний заклад "Публічна бібліотека" Калинівської міської ради
- ID: UA-2026-09-02-004350-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263194
КЗ "Публічна бібліотека" Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 39703986ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення кошторисної документації на поточний ремонт автомобільних доріг (...×-
Послуги з виготовлення кошторисної документації на поточний ремонт автомобільних доріг (комунальна власність), під'їзних доріг Заводської ТГ
- ID: UA-2026-09-02-004311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263193
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43961199ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гербіцід (Код ДК 24450000-3 Агрохімічна продукція-)- ID: UA-2026-09-02-004374-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263192
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ХЛІБОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34227191ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічного паспорту на нежитлове приміщення, яке є самостійним об’єктом нерух...×-
Виготовлення технічного паспорту на нежитлове приміщення, яке є самостійним об’єктом нерухомого майна (господарська будівля) адміністративно-побутового призначення, яке знаходиться за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське, БОС №113
- ID: UA-2026-09-02-004367-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263191
Лиманська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 05384548ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Окуляри FPV Skyzone SKY04O PRO 5.8GHz за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання для пові...×-
Окуляри FPV Skyzone SKY04O PRO 5.8GHz за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі»
- ID: UA-2026-09-02-004309-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263190
"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44849762ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний хрест 63 мм; замок навісний 50 мм;- ID: UA-2026-09-02-004363-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263189
Національний природний парк "Кременецькі гори" ЄДРПОУ: 37766410ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рушники паперові- ID: UA-2026-09-02-004365-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263188
Комунальне некомерційне підприємство "Дитяча міська лікарня" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 03073502ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 11:36)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освітлювальне обладнання та електричні лампи- ID: UA-2026-09-02-004382-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263185
Виконавчий комітет Баштечківської сільської ради ЄДРПОУ: 04408637ДК 021:2015: 31500000-1 Освітлювальне обладнання та електричні лампиАктивна -