-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям) «Послуги зі...×-
(ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям) «Послуги зі збирання, вивезення та захоронення/утилізації твердих побутових відходів»
- ID: UA-2026-08-31-009949-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243218
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№1)" ЄДРПОУ: 08562602ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Завантаження даних на носії інформації- ID: UA-2026-08-31-009916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243217
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 72319000-4 Послуги з постачання данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланк видатковий касовий ордер А-5 газетка 100арк St-t- ID: UA-2026-08-31-009944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243216
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення працездатності друкуючого пристрою EPSON- ID: UA-2026-08-31-009934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243215
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж Canon PG-510/CL-511- ID: UA-2026-08-31-009936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243213
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45891616ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні зас...×-
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (Amikacin) згідно ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-009940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243212
Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 01984441ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по підготовці об'єктів до опалювального сезону (ревізія газового обладнання,п...×-
Послуги по підготовці об'єктів до опалювального сезону (ревізія газового обладнання,перевірка автоматики безпеки, спрацювання сігналізатора загазованості та електромагнітного клапана, зняття та встановлення сигналізатора загазованості, перевірка димових та вентиляцийних каналів)
- ID: UA-2026-08-31-009926-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243211
КЗ Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківська централізована клубна система ЄДРПОУ: 43988048ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-009943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243210
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" ЄДРПОУ: 05398504ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Комунального закладу загальної середньої освіти "Початкова...×-
Поточний ремонт приміщення Комунального закладу загальної середньої освіти "Початкова школа № 5" Хмельницької міської ради
- ID: UA-2026-08-31-009927-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243209
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти " Початкова школа № 5 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 25908189ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
1814 Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-009939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243208
ЛОКАЧИНСЬКЕ ВУЖКГ ЄДРПОУ: 03339294ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Глинопорошок бентонітовий- ID: UA-2026-08-31-009945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243207
ДК 021:2015: 14220000-9 Глина та каолінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічні реактиви- ID: UA-2026-08-31-009930-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243205
Ліцей №2 Дрогобицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 22410098ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактивиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея 6S1P 80000 mAh SK Е777- ID: UA-2026-08-31-009935-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243204
КІЦМАНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062127ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щоденник. Папір для нотаток.- ID: UA-2026-08-31-009941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243203
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини...×-
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Макарівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;
- ID: UA-2026-08-31-009921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243201
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-