-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, крохмаль картопляний- ID: UA-2026-09-03-014338-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287679
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-03-014337-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287677
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шліфувальний папір- ID: UA-2026-09-03-014335-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287675
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабель RG-8-49П- ID: UA-2026-09-03-014300-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287673
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5001 ЄДРПОУ: 26639892ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна згідно коду ДК 021:2015:15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти.- ID: UA-2026-09-03-014333-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287672
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №9 "КОБЗАРИК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43181975ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-03-014321-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287671
Військова частина А4438 ЄДРПОУ: 26632393ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-03-014332-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287670
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці- ID: UA-2026-09-03-014330-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287669
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів- ID: UA-2026-09-03-014329-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287668
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів "Сухарі...×-
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів "Сухарі панірувальні"
- ID: UA-2026-09-03-014328-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287667
ОБЛАСНИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02137743ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей.- ID: UA-2026-09-03-014327-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287665
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові пос...×-
Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-09-03-014326-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287664
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-09-03-014324-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287663
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрофонна система Hollyland Lark A1 Combo Black- ID: UA-2026-09-03-014323-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287662
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне обладнання- ID: UA-2026-09-03-014320-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287661
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -