-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-000300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233543
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля світильників з підвісом для закладів КНП "ЦПМСД ХСР"- ID: UA-2026-08-31-000299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233540
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Холмківської сільської ради Ужгородського району" ЄДРПОУ: 38466531ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт д...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Вербівка (від вул. Незалежності) в с. Слобідка Тисменицької міської ради Івано-Франківської області"
- ID: UA-2026-08-31-000296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233537
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової інформації, інформаційного ресурсу &qu...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Кадри" за рівнем Експертус Кадри PRO 6 міс., з 01.09.2026 року
- ID: UA-2026-08-31-000297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233536
КП Житомирське трамвайно-тролейбусне управління ЄДРПОУ: 03328310ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадової особи з питань охорони праці- ID: UA-2026-08-31-000295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233535
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 -71320000-7 Послуги з інженерного проектування- ID: UA-2026-08-31-000291-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233534
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба жовто-коричнева, Фарба каштан, розчинник згідно Коду ДК 4481 0000 - 1 «Фарби»- ID: UA-2026-08-31-000290-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233533
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХОТИНБЛАГОУСТРІЙ ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36748453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Короткостроковий семінар у сфері мережевих технологій: Python для мережевих інженерів- ID: UA-2026-08-31-000292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233532
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання джерела резервного живлення (Ecoflow Delta 3 MAX)- ID: UA-2026-08-31-000289-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233531
Іллінівська сільська рада Краматорського району Донецької області ЄДРПОУ: 41073075ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дорожнє перевезення- ID: UA-2026-08-31-000293-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233530
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КРАМАТОРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44120358ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подяки- ID: UA-2026-08-31-000285-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233529
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників: Дк 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного...×-
Послуги з перезарядки вогнегасників: Дк 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-000287-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233528
Комунальне некомерційне підприємство "Городнянська міська лікарня" Городнянської міської ради ЄДРПОУ: 02006225ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Часткове виконання обсягу робіт І черги за об’єктом: “Капітальне (нове) будівництво телеко...×-
Часткове виконання обсягу робіт І черги за об’єктом: “Капітальне (нове) будівництво телекомунікаційної інфраструктури спеціального призначення комплексу будівель Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за адресою м. Київ, вул. Князів Острозьких, 45/1”, ДК 021:2015-45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-31-000286-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233527
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірки вакуумні- ID: UA-2026-08-31-000288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233526
Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 38500540ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування сигналізації загазованості приміщень; організація повірки сигналіз...×-
Технічне обслуговування сигналізації загазованості приміщень; організація повірки сигналізаторів загазованості
- ID: UA-2026-08-31-000277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233525
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОРОМЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ СЕЛА БОРОМЛЯ" ЄДРПОУ: 41098807ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -