-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Троянда- ID: UA-2026-09-03-002529-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275978
Рівненська сільська рада ЄДРПОУ: 04332621ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деталі (Код ДК - 44530000-4 Кріпильні деталі)- ID: UA-2026-09-03-002534-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275977
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ХЛІБОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34227191ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
папір ксероксний А4 IQ ULTRA 80гр за ДК 021:2015:30197630-1 Папір для друку- ID: UA-2026-09-03-002518-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275973
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ВОРОХТЯНСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ" ВОРОХТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 46297749ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт даху будівлі Жовківської дитячої школи мистецтв- ID: UA-2026-09-03-002515-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275971
ЖОВКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ЄДРПОУ: 22356097ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-002513-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275970
ЗБАРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590949ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи. Перець свіжий. Відповідно до договору №...×-
ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи. Перець свіжий. Відповідно до договору № 901 від 03.09.2026 року та додатків до нього. Додатково виділені кошти згідно рішення сімдесят дев’ятої сесії VІІІ скликання від 20 серпня 2026 року за № 13-79/2026 «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної територіальної громади на 2026 рік.
- ID: UA-2026-09-03-002517-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275969
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-03-002526-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275966
Відокремлений структурний підрозділ "Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 36969901ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно - кошторисної документації з проходженням експертизи кошторисної час...×-
Виготовлення проєктно - кошторисної документації з проходженням експертизи кошторисної частини об'єкта: "Реконструкція системи електроживлення Миронівського академічного ліцею №2 для забезпечення енергетичної стійкості шляхом впровадження гібридної сонячної електростанції за адресою: Київська область, Обухівський район, м. Миронівка, вул. Захарченка, 134"
- ID: UA-2026-09-03-002528-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275965
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-03-002520-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275962
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen- ID: UA-2026-09-03-002508-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275957
Виконавчий комітет Луцької міської ради ЄДРПОУ: 04051327ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщення Корсунь-Шевченківського ЦОС ТОВ «Черкасиенергозбут»...×-
Послуги з поточного ремонту приміщення Корсунь-Шевченківського ЦОС ТОВ «Черкасиенергозбут» за адресою м. Корсунь-Шевченківський вул. Ярослава Мудрого, 20
- ID: UA-2026-09-03-002492-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275953
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейн...×-
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Явoрницькoго, буд. 46
- ID: UA-2026-09-03-002493-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275952
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-03-002502-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275951
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 30100000-0 Офісні техніка, устаткування та приладдя, крім комп’ютерів, принтерів та меблівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення та коригування бази даних (ЄЗС ДК:021:2015:72320000-4 Послуги, пов’я...×-
Послуги з відновлення та коригування бази даних (ЄЗС ДК:021:2015:72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних)
- ID: UA-2026-09-03-002491-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275950
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури" Менської міської ради ЄДРПОУ: 45708641ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Папка архівна з титулкою Міноборони, картонна на зав'язках з планками для підшивання...×-
Папка архівна з титулкою Міноборони, картонна на зав'язках з планками для підшивання документів, А4
- ID: UA-2026-09-03-002499-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275947
Військова частина А5157 ЄДРПОУ: 26643422ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -