-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друковані книги (код за ДК 021:2015:22110000-4 Друковані книги)- ID: UA-2026-09-04-012750-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301413
ВІДДІЛ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43968587ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи- ID: UA-2026-09-04-012748-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301412
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри (Код 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації за ДК 021...×-
Фільтри (Код 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-04-012741-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301402
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грейферний захват для навантажувача (Рахівське надлісництво)- ID: UA-2026-09-04-012738-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301401
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-04-012734-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301400
Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-04-012727-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301398
РУДКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03348815ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Ket...×-
ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (KetoKal 4:1))
- ID: UA-2026-09-04-012728-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301397
КП "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40888750ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (постачання пакетів оновлення (компонент) до...×-
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (постачання пакетів оновлення (компонент) до комп'ютерної програми "М.Е.Doc" Модуль "Облік ПДВ" на рік)
- ID: UA-2026-09-04-012730-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301395
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 45741542ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний (ямковий) ремонт асфальтобетонного покриття території КП «Чернігівське тролейбу...×-
Поточний (ямковий) ремонт асфальтобетонного покриття території КП «Чернігівське тролейбусне управління» за адресою м. Чернігів вул. Шевченка, 50Б та асфальтування ділянок, які виникають в результаті розкопок пошкоджених кабельних ліній в м.Чернігові
- ID: UA-2026-09-04-012729-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301393
ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03328681ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пропітка Дюфа- ID: UA-2026-09-04-012726-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301391
Державна установа "Бердичівська виправна колонія (№70)" ЄДРПОУ: 08563330ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фанера 1525*1525*4мм, Цвях 4,0x100, Цвях 6,0x200, Цвях 2,5x50, Цвях 5,0x150- ID: UA-2026-09-04-012723-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301386
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (Гайка М8; Дюбель КПР 12*60; Дюбель ялинка 8 кругла APRO (100 шт); Зажим...×-
Кріпильні деталі (Гайка М8; Дюбель КПР 12*60; Дюбель ялинка 8 кругла APRO (100 шт); Зажим для троса 10мм APRO; Лага гвинт для дерева 8*60; Шайба збільшена d 8; Шпилька d 8 мм; Штуцер 20*3/4вн LEXLINE латунь; Штуцер 20*3/4н LEXLINE латунь; Шуруп по бетону 7,5*152)
- ID: UA-2026-09-04-012719-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301385
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-012715-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301384
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Професійна механічна безмоторна бігова доріжка Rogua Woodway Curve LTG- ID: UA-2026-09-04-012670-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301383
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чі картонні иреєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-04-012717-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301382
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -