-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристро...×-
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
- ID: UA-2026-09-03-005679-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279114
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове; 15530000-2 – Вершкове масло за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника- ID: UA-2026-09-03-005675-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279113
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НЕДОБОЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41083319ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-03-005676-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279110
Ходорківський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188493ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи (сіль йодована, лимонна кислота)- ID: UA-2026-09-03-005674-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279109
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради ЄДРПОУ: 43930548ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пан-флейта- ID: UA-2026-09-03-005673-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279107
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги власним автотранспортним та/або спецтехнікою (вивіз сміття самоскидом)- ID: UA-2026-09-03-005669-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279106
Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з футболу "ПОЛІССЯ" Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 41094687ДК 021:2015: 90512000-9 Послуги з перевезення сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лікарські засоби- ID: UA-2026-09-03-005667-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279105
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ГАНДБОЛУ "КАРПАТИ" ЄДРПОУ: 22111026ДК 021:2015: 33693000-4 Інші лікарські засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Проведення технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-005637-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279102
Військова частина А2734 ЄДРПОУ: 08363699ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Домкрат пневматичний професійний коротка ручка JP-2PRO-SH 2,8т AIRKRAFT, Домкрат пневмати...×-
Домкрат пневматичний професійний коротка ручка JP-2PRO-SH 2,8т AIRKRAFT, Домкрат пневматичний професійний коротка ручка JP-3PRO-SH 4,2т AIRKRAFT, Домкрат підкатний професійний 3т низькопрофільний з подвійною помпою 85-500 мм LAUNCH LH-330, Комплект підставок під машину 6т 2шт. (SF6141B) G.I.KRAFT JS3T2PCS
- ID: UA-2026-09-03-005660-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279100
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-005670-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279097
ДК 021:2015: 50600000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисних і оборонних ресурсівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засіб дезинфікуючий "АХД 2000" 1000мл- ID: UA-2026-09-03-005671-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279096
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01991961ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної з...×-
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ 4284)
- ID: UA-2026-09-03-005654-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279094
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 15%- ID: UA-2026-09-03-005646-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279092
Відділ освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради ЄДРПОУ: 43956519ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-005647-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279089
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізолента кольорова- ID: UA-2026-09-03-005658-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279088
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -