-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 16.07.2025 року № 017/02.3/6467 на стадії провадження ЦАС(С2)
- ID: UA-2026-09-04-014044-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302713
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеві кабелі- ID: UA-2026-09-04-014045-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302712
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125289ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супу...×-
Код ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (шланг наливний для пральної машини, шланг зливний для пральної машини, шланг водопровідний гнучкий)
- ID: UA-2026-09-04-014043-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302711
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний розсипний- ID: UA-2026-09-04-014040-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302710
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари ( ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-09-04-014041-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302708
Середня загальноосвітня школа №32 ЄДРПОУ: 20834306ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль- ID: UA-2026-09-04-014039-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302707
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 30210000-4 - (Автоматизоване робоче місце інструктора)- ID: UA-2026-09-04-014027-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302705
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 22:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершки- ID: UA-2026-09-04-014037-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302704
КУШНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЕРЕЦЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22100096ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливні котли з комплектуючими для котельні Гвіздського ліцею- ID: UA-2026-09-04-014036-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302703
КП Гвіздський ліцей ЄДРПОУ: 23806160ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля молода, морква молода, капуст...×-
Код ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля молода, морква молода, капуста молода, буряк молодий, апельсин, яблуко, банан)
- ID: UA-2026-09-04-014035-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302702
Купільський ліцей Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 26496398ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 04.06.2026 року № 017/04.1/6609 на стадії провадження ЦАС(С2)
- ID: UA-2026-09-04-014034-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302701
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Інтерактивні панелі НУШ Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65"...×-
Інтерактивні панелі НУШ Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65" (PSMB000L656), комп. модуль (i5 12Gen/8ГБ/256ГБ/W11Pro), MozaBook 3 р., мобільний стенд
- ID: UA-2026-09-04-014033-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302700
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "КОНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КОНЯТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25811567ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання кваліфікованих електронних довірчих послуг- ID: UA-2026-09-04-014032-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302699
Закарпатський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 30444332ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (картопля)- ID: UA-2026-09-04-014031-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302698
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи» (відключення/прип...×-
код ДК 021:2015 - 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи» (відключення/припинення газопостачання (розподілу природного газу))
- ID: UA-2026-09-04-014030-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302697
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -