-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання- ID: UA-2026-08-31-004991-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238284
КЗ Нудиженський ліцей Головненської селищної ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 23018310ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мед натуральний вищого ґатунку- ID: UA-2026-08-31-004983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238283
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання авторського нагляду на об"єкті: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього...×-
Виконання авторського нагляду на об"єкті: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття провул.Єдності в с.Городок Рівненського району" Коригування
- ID: UA-2026-08-31-004985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238278
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-08-31-004989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238277
КУ "Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 44485295ДК 021:2015: 33761000-2 Туалетний папірАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поштового зв’язку, організація перевезень великогабаритних відправлень (ДК 021:201...×-
Послуги поштового зв’язку, організація перевезень великогабаритних відправлень (ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-004986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238276
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45758179ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне- ID: UA-2026-08-31-004975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238273
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-004980-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238272
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39830000-9 Продукція для чищення (мийні засоби)- ID: UA-2026-08-31-004969-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238268
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горондівської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 44543304ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сушка "малютка", соломка солодка.- ID: UA-2026-08-31-004972-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238265
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 40210751ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
круг шліф, круг відр., диск відр.- ID: UA-2026-08-31-004973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238264
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне вищого гатунку, крупа пшенична, крупа вівсяна, крупа перлова, крупа ячна,...×-
Борошно пшеничне вищого гатунку, крупа пшенична, крупа вівсяна, крупа перлова, крупа ячна, крупа гречана, крупа рисова
- ID: UA-2026-08-31-004979-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238263
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласне психіатрично-наркологічне медичне об'єднання" ЄДРПОУ: 01994793ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-004970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238262
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зимові шини для легкового автомобіля- ID: UA-2026-08-31-004978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238261
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-004966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238260
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки закладу освіти до опалювального сезону 2026-2027 для отримання акту г...×-
Послуги з підготовки закладу освіти до опалювального сезону 2026-2027 для отримання акту готовності за формою № Е-8 за адресою: бульв. І. Шамо,5.
- ID: UA-2026-08-31-004963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238259
ЛІЦЕЙ № 141 "ОСВІТНІ РЕСУРСИ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ" ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 40011636ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -