-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сантехнічні товари для підготовки до опалювального сезону: картридж для змішувача ф.40 MIL...×-
Сантехнічні товари для підготовки до опалювального сезону: картридж для змішувача ф.40 MILLZ, Китай; GB-01 CER- Кран-букса КЕРАМІЧНА латунна ПОВНА; кран вентельний кутовий для підк. сант. виробів 1/2”х1/2” ASCO
- ID: UA-2026-09-03-012820-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286188
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01994497ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів вантажних пі...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів вантажних пікапів Toyota Hilux
- ID: UA-2026-09-03-012768-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286186
Військова частина Т0460 ЄДРПОУ: 26641995ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісні крісла та супутні товари- ID: UA-2026-09-03-012818-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286185
Військова частина А4714 ЄДРПОУ: 26638094ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи письмові, тумби офісні- ID: UA-2026-09-03-012809-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286180
КЗ "Ветеранський центр Харкова" ХМР ЄДРПОУ: 45957954ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля (Сочевиця)- ID: UA-2026-09-03-012816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286179
Грицівська селищна рада ЄДРПОУ: 04402563ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Чоботарська, 49, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-03-012808-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286176
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи, мастила та технічні рідини- ID: UA-2026-09-03-012800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286175
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖОВКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 03333110ДК 021:2015: 24951000-5 Змазки та мастильні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліска тримера- ID: UA-2026-09-03-012796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286173
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04057020ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (Чай...×-
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (Чай чорний)
- ID: UA-2026-09-03-012819-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286172
Грицівська селищна рада ЄДРПОУ: 04402563ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль антикорозійна по металу 3в1 «МАХІМА» -0,756л гладка чорна- ID: UA-2026-09-03-012802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286169
Відділ культури та туризму Диканської селищної ради ЄДРПОУ: 44017610ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цінової інформації про ринкові ціни на товари- ID: UA-2026-09-03-012798-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286168
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рідини для склоомивачів- ID: UA-2026-09-03-012801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286167
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 38553482ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321220-0 Кабелі середньої напруги)- ID: UA-2026-09-03-012769-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286161
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по заміні газового котла за адресою:...×-
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по заміні газового котла за адресою: м. Остер, вул. Татарівська, 30
- ID: UA-2026-09-03-012787-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286160
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери (10,05 м х 1,06 м)- ID: UA-2026-09-03-012788-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286159
ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяЗавершена -