-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда приміщення- ID: UA-2026-08-31-000323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233558
Комунальний заклад "Публічна бібліотека Оратівської селищної ради" ЄДРПОУ: 43043592ДК 021:2015: 65000000-3 Комунальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (Папір А4 April PPLite 500 аркушів Клас В 80 г/м2, П...×-
Офісне устаткування та приладдя різне (Папір А4 April PPLite 500 аркушів Клас В 80 г/м2, Папір газетний А4, 500 аркушів, щільність 45 г/м2)
- ID: UA-2026-08-31-000319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233557
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОБРИНЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995108ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розпломбування вузла обліку або його частини з рівнем напруги 0,22 КВ, позачергова технічн...×-
Розпломбування вузла обліку або його частини з рівнем напруги 0,22 КВ, позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку
- ID: UA-2026-08-31-000317-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233556
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради ЄДРПОУ: 42120272ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-000311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233555
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ №25" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20289712ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі асортименті (код за ЕЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)- ID: UA-2026-08-31-000314-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233552
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гвоздики- ID: UA-2026-08-31-000312-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233551
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фармацевтична продукція (лікарські засоби різні)- ID: UA-2026-08-31-000304-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233550
Військова частина Т0910 ЄДРПОУ: 26632223ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарче мило 200гр 72%- ID: UA-2026-08-31-000309-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233549
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 02007472ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального кор...×-
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: вул. Героїв полку «Азов», буд. 134 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
- ID: UA-2026-08-31-000306-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233547
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
43830000-0 Електричні інструменти (Шліфувальна машинка кутова (диск 125 мм) De Walt; Кутов...×-
43830000-0 Електричні інструменти (Шліфувальна машинка кутова (диск 125 мм) De Walt; Кутова міні шліфувальна машинка 76 мм De Walt; Акумуляторний лобзик 20 Вт De Walt; Акумуляторний шуруповерт 20 В De Walt)
- ID: UA-2026-08-31-000308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233546
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги (виконати роботи)із виготовлення рамок з металоконструкцій під установку банерів з...×-
послуги (виконати роботи)із виготовлення рамок з металоконструкцій під установку банерів загибли героя на Алеї слави в с-щі Довбиш
- ID: UA-2026-08-31-000303-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233544
Довбиська селищна рада ЄДРПОУ: 04344392ДК 021:2015: 45262670-8 Робота з металомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-000300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233543
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші комунальні послуги, в тому числі з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-000301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233542
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Новопільської сільської ради" ЄДРПОУ: 36721693ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 03410000-7 Деревина- ID: UA-2026-08-31-000302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233541
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля світильників з підвісом для закладів КНП "ЦПМСД ХСР"- ID: UA-2026-08-31-000299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233540
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Холмківської сільської ради Ужгородського району" ЄДРПОУ: 38466531ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -